3 izbový byt | Stred | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je
164,900 € 1987 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach
139,000 € 2044 €/m²
3 izbový byt | Považská Bystrica | 67 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj veľmi vkusne a prakticky zrekonštruovaný 3-izbový byt na
Cena dohodou
3 izbový byt | 83 m²
*****Reality Alpia*****:Predaj priestranného 3-izbového bytu s 2 lodžiami v centre Považskej By
Cena dohodou
3 izbový byt | 103 m²
*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom ( GARÁŽ a
Cena dohodou
3 izbový byt | 64 m²
Reality Alpia: ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Rozkvet s rozlohou 64 m2. Byt s
123,300 € 1927 €/m²
3 izbový byt | 84.6 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED
Cena dohodou
3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P
135,500 € 2053 €/m²
3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²
Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob
161,990 € 2382 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Považskej Bystrici. Nachádza sa v širšom centre mesta, v malo
179,000 € 2210 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Helenky na Rozkvete. Byt má výmeru 71m2 a nachádz
189,000 € 2662 €/m²
3 izbový byt | Rozkvet | 69 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s obľúbenou dispozíciou,
138,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Lánska | 65 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul
137,000 € 2108 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
3 izbový byt | . | 85 m²
✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b
178,999 € 2106 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²
🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s
194,900 € 2745 €/m²
3 izbový byt | Stred | 70 m²
Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt
140,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Stred | 70 m²
135,000 € 1929 €/m²
3 izbový byt | Stred | 81 m²
BuBy reality ponúka na predaj 3 - izbový byt s veľkorysou výmerou s dvoma balkónmi, s výbornou
171,900 € 2122 €/m²
3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²
Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs
153,600 € 2104 €/m²
3 izbový byt | STRED | 61 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po
113,000 € 1852 €/m²
3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²
153,600 € 2104 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v
155,000 € 2153 €/m²
3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na prvom poschodí panelovej b
114,000 € 1676 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.