Na predaj 3 izb. byt - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 65 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

144,900 € 2229 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1529 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL predaj 3i bytu Žiar nad Hronom, 70 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v okresnom meste Žiar nad Hronom. Byt je ko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

124,900 € 1784 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izbový byt, ul. Štúrova, Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Štúrova | 72 m²

ZNÍŽENÁ CENA. V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame 3 izbový byt na ul. Štúrovej, Žiar

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,000 € 1778 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Námestie Matice Slovenskej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,000 € 2012 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Pod Vŕšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1714 €/m²

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

154,500 € 2060 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním – top lokalita Hviezdoslavova

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hviezdoslavova 280/4 | 70 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Žiari nad Hronom, kde Vá

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

139,900 € 1999 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S LOGGIOU, BALKÓNOM, ZÁHRADOU, ALTÁNKOM, GARÁŽOU, PIVNICOU

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Šoltésovej | 72.7 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne predstavuje krásny 3 -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

180,000 € 2476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou – Žiar nad Hronom, ul. Janka Kráľa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Hľadáte hotové bývanie v Žiari nad Hronom, kde sa stačí len nasťahovať? Exkluzívne ponúkame na

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,700 € 1924 €/m²

5★Nadštandardne zrekonštruovaný, zariadený 3i byt.Centrum ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nám. Matice Slovenskej | 77 m²

►Video: facebook.com/reel/1290832989843199 Moderné bývanie v centre mesta bez kompromisov? Pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,900 € 2206 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3 izbový byt na predaj Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²

TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

110,000 € 1486 €/m²

člen NARKS

Exluzívny byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - Byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou Ponúkame ko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

SLOVREAL predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Žiar n/Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

165,000 € 2391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL na predaj veľký 3-izbový byt časť IBV v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

SLOVREAL ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

183,000 € 2080 €/m²

SLOVREAL predaj 3i byt Žiar nad Hronom, 75 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | A. Dubčeka | 75 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/3LLVg_dRCBM SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,990 € 1800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

114,000 € 1390 €/m²

REZERVOVANÉ - Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Vansovej | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

Predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Etape

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

130,000 € 1733 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (764)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie