ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ 3-izbový BYT v meste Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Dobrianskeho 1525/50 | 75 m²

MEGA Realitná kancelária ponúka vo VÝHRADNOM zastúpení klienta EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný 3-i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

49,990 € 667 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ krásny 3-izbový byt s loggiou v príjemnej lokalite v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priatelstva | 76 m²

Ponúkame NA PREDAJ Námestí Priateľstva v Dunajskej Strede priestranný a svetlý 3-izbový byt.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1814 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Mlynská | 66 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výbornej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2197 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ zariadený veľkometrážny 3-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 77.5 m²

🏡 Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ veľkometrážný 3-izbový byt v Dunajskej Strede. Preds

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1806 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s balkónom a garážou v obci Moča, v blízkosti Dunaja.

Reality Moča

3 izbový byt | 83.5 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj priestraný 3-izbový tehlový byt s balkónom a garážo

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Moča

99,000 € 1186 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka 3-izbový byt vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Železničná | 133 m²

NA PREDAJ 3-izbový byt s terasou v samostatnej budove - Veľký Meder Ponúkame na predaj veľkome

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

78,000 € 586 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ 3 izbový byt s troma vstupmi - ideálny na bývanie aj podnikanie v Meste Komárno !

Reality Komárno

3 izbový byt | Mederčská | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ trojizbový byt s výmerou 62 m2, ktorý je v súčastn

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,000 € 1581 €/m²

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Helsinská | 80 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

219,900 € 2749 €/m²

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m²

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m² Ponúkame na predaj útulný 3-izbo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

216,999 € 3338 €/m²

Veľký 3 izbový byt s balkónom, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

Byt 85 m2 + balkón 5 m2. Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v zateplenom bytovom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

REZERVOVANÝ Krásny slnečný byt, ktorý si zamilujete

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 81 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

157,000 € 1938 €/m²

VÝMENA 3-izbového bytu na Strede za 1-izbový byt v Povaýskej Bystrici s doplatkom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

Na predaj svetlý 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne - skvelá lokalita

Reality Trenčín

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2683 €/m²

3 izbový byt 86m2,Nitra-Klokočina,klimatizácia,výťah,rekonštrukcia

Reality Nitra

3 izbový byt | Škultétyho | 86 m²

19 z 16 034 (bez predmetu) Doručené Romana Tóthová <romana.tothova18@gmail.com> ut 28

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 2314 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3,5 IZBOVÝ BYT, VII. SÍDLISKO KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj, exkluzívne iba u m

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1689 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt blízko centra - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Rákócziho | 70 m²

Erika Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj 3 IZBOVÝ BYT S KOMOROU

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,500 € 1093 €/m²

3izbový byt v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v Myjave TUreality ponúkajú na predaj priestranný 3-

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,990 € 1559 €/m²

TUreality ponúka na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt pod Tatrami parkovacie státie

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je pripravená na okamžitý „check-in“? TUreality ponúka na predaj mo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

209,990 € 3500 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ Jedinečný veľkometrážny byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 120 m²

TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný byt, ktorý spája luxus, moderný dizajn a dokonalú polohu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

299,999 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie