TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3izbový byt Šaca 64m2, Železiarenská ul. č.4

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 64 m²

REZERVOVANÉ - Keď hľaďáte útulný byt na okamžité nasťahovanie sa, ste tu správne. V ex̌kluzívn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,000 € 2016 €/m²

Príjemný 3-izbový byt na Železiarenskej ulici, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt na Železiarenskej č. 42 v Košiciach - Šaci. Nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

145,000 € 2302 €/m²

NA PREDAJ,3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 65 m²

Priestor s charakterom, poctivá dispozícia a potenciál, ktorý sa dnes už len zriedka vidí. Rea

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,900 € 1998 €/m²

REZERVOVANÝ! 3 IZBOVÝ BYT, NÁMESTIE OCELIAROV, KOŠICE ŠACA

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | 89 m²

Ponuka na predaj 3-izbového bytu v Košiciach-Šaci V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj p

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

154,500 € 1931 €/m²

3-izbový byt s parkovacím miestom, Šaca

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Učňovská | 65 m²

3-izbový byt v Košiciach – Šaca, Učňovská ulica, 65 m2, parkovanie, tehlová stavba, nepriechod

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

205,000 € 3154 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT 94 m² | PARKOVACIE MIESTO | KLIMATIZÁCIA | KOMPLET ZARIADENÝ | KOŠICE – ŠACA

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Učňovská | 94 m²

Mega realitná kancelária Vám Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

256,000 € 2723 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ZĽAVA! - NA PREDAJ 3-IZB BYT V TOP LOKALITE, KE-ŠACA-ŽELEZIARENSKÁ 29

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | 68 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový tehlový byt v pôvodnom, zachoval

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

130,000 € 1912 €/m²

Tehlový 3 izbový byt 62m2, Nám. oceliarov Košice - Šaca II

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Námestie oceliarov | 62 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj šikovný 3 izbový byt, mestská časť Košice II - Šaca na Námest

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

125,000 € 2016 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie