3 izbový byt s loggiou, Humenská ulica, Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 66.21 m²

Ing. Ivan Demjanovič , realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

252,000 € 3806 €/m²

REZERVOVANÉ Čiastočne prerobený 3 izbový byt v Turanoch so skvelou dispozíciou REZERVOVANÉ

Reality Turany

3 izbový byt | SNP | 70.69 m²

REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Turany

129,500 € 1832 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

predaj, 3 izbový byt, Myjava

Reality Myjava

3 izbový byt | Pažického | 69 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt po rekonštrukcii v centr

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Myjava

100,000 € 1449 €/m²

‼️ PARTIZÁNSKE - 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, CENTRUM MESTA ‼️

Reality Partizánske

3 izbový byt | Makarenkova | 63 m²

Center Reality. sk - IBA U NÁS V PONUKE je na žiadosť majiteľov v predaji 3 izbový byt v centre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Partizánske

95,000 € 1508 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE - centrum | balkón

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj priestranný 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3,5 izbového bytu na ulici Štetinova v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 101.8 m²

Ponúkame na predaj 3,5 izbový byt na Štetinovej ulici v Bratislave – Staré Mesto. Nachádza s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

475,000 € 4666 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

215,000 € 3282 €/m²

3- izbový byt v Seredi na ulici Legionárska

Reality Sereď

3 izbový byt | Legionárska | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s výmerou 62 m² + loggi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

152,000 € 2452 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3 izbový byt Vyhne, 63 m2

Reality Vyhne

3 izbový byt | 63 m²

Video nehnuteľnosti: https://www.youtube.com/watch?v=tY76R7r_Ngo SLOVREAL ponúka na predaj útu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vyhne

75,990 € 1206 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryská | 67.92 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

204,000 € 3004 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 96.54 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom Meste. By

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3988 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podzáhradná | 67.92 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3004 €/m²

DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 64 m²

Grand Real hľadá pre svojich klientov 3 - izbový byt s balkónom v Moste pri Bratislave . Cena z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 2969 €/m²

TOP LOKALITA - DÚBRAVKA - BYT , KTORÝ ČAKÁ NA VÁŠ NOVÝ DIZAJN

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²

Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3 -

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,999 € 3089 €/m²

DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

V zastúpení klienta hľadáme na kúpu 3 - izbový byt s loggiou v Bratislave , v mestskej časti Pe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 3841 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,999 € 3089 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Slnečný byt s krásnym výhľadom a dvoma lodžiami

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 75.8 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA pre vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v príjemn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

196,000 € 2586 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Rúbanisku III– Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovou výmerou 61,2 m², nachádzajúci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,500 € 1348 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívne 3 izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Šrobárova | 68 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s celkovou plochou 6

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

173,000 € 2544 €/m²

2,5 - izbový byt s balkónom v blízkosti historického centra Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Slovenská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

REZERVOVANÝ,. 3. izb. byt s lodžiou, 70,90m2, Sídlisko II., HE

Reality Humenné

3 izbový byt | Hrnčiarska | 70.9 m²

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 70,90 m² s veľkou lodžio

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

🏡 3-izbový byt – Nitra – Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | KL | 74 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 TOP ponuka – 3-izbový byt – Nitra – Klokočina 📌 Základné inform

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2419 €/m²

3-izbový byt s balkónom, 80 m², 6/7 - HYPO ZDARMA

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | ZM | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: 3-izbový byt s balkónom, 80 m², 6/7 posch.,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

117,000 € 1463 €/m²

3-izbový byt | 67 m² | tichá lokalita

Reality Hlohovec

3 izbový byt | HC | 67 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 3-izbový byt | 67 m² | tichá lokalita Ak

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

133,000 € 1985 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie