PREDAJ 3 izb. byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v centre mesta

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite priamo v c

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Michalovce

165,000 € 2115 €/m²

Predaj 3-izbový byt s balkónom – ul. Štefánikova

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centr

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

147,000 € 1986 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na námestí

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa pri

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Predaj 3 izbového bytu

Reality Michalovce

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v Michalovciach, vo vyhľadávanej a

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

178,000 € 2405 €/m²

Svetlý 3-izbový byt 68,4m2 s loggiou na Čiližskej ulici – možnosť prerobiť podľa vlastných predstáv

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 68.4 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

201,000 € 2939 €/m²

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | 71 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzivne - Trojizbový byt s balkónom na predaj, 3.poschodie, balkón, komora - Sereď centrum

Reality Sereď

3 izbový byt | Vonkajší Rad | 74 m²

Na predaj v kľudnej časti Serede ponúkame atraktívny (polohou, rozlohou, poschodím a vybavením)

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

149,900 € 2026 €/m²

Priestranný 3i byt s výhľadom a nízkymi nákladmi – BB, Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Povstalecká cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný a dobre dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 3000 €/m²

PREDAJ: 3 izbový byt, 60 m2, NADSTAVBA, Svätoplukova 27, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Senci na ulici Svätoplukova 27 Byt: • 3 nepri

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

164,900 € 2748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj veľký 3.izb byt Nitra - Klokočina, super poloha

Reality Nitra

3 izbový byt | Golianova | 74 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt Nitra – Klokočina, loggia, super poloha Ponúkame exkluzívne n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2230 €/m²

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 54 m²

Tureality ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 52 m², ktorý sa nachádza na terase a d

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

182,999 € 3389 €/m²

PERFEKTNÝ 3-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY !

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73.54 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 2706 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 3i byt s pekným výhľadom a veľkorysou lodžiou- BA, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Valachovej | 66 m²

Realitná kancelária Horizont real Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 3-izbový byt s nadš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,000 € 3379 €/m²

TOP PONUKA, TEHLA, PARKOVANIE A DOM AKO NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Etape

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

130,000 € 1733 €/m²

3 izbový mezonetový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 105 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka bývanie s atmosférou rodinného domu: Sln

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

298,000 € 2838 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt s garážou - Slatinské Lazy

Reality Detva

3 izbový byt | 91 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 b

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Detva

119,000 € 1308 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Povstalecká cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70.8 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v skvel

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2966 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú krásny lukratívny presvetlený 82m2 3-Izbák v Palúdzkej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s výmerou 82 m², situova

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový tehlový byt v Košiciach pri Auparku, ulica Krivá

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Krivá | 59.47 m²

Exkluzívne Vám ponúkame Vám na predaj 3 izbový tehlový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach –

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

209,000 € 3514 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka exkluzívne na predaj trojizbový byt s balkónom v tehlovom bytovo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4125 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA...3-izbový byt v Partizánskom, 66 m2 s pivnicou a lodžiou

Reality Partizánske

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Partizánske

95,000 € 1439 €/m²

3i byt s loggiou v top lokalite plnej zelene – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 64 m²

Pokojné bývanie | výborná dispozícia | ideálne aj ako investícia ______________________________

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

149,990 € 2344 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie