BOSEN|3-izb.byt s garážou, šatníkom a pracovňou v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Krajinská | 84.23 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt s balkónom a garážou

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,999 € 3562 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt – Školská Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 79.53 m²

Bosen Group: Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a útulný 3-izbový byt v komornom bytov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

250,000 € 3143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 75 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2333 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Priestranný 3 izbový byt na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: 3 izbový slnečný byt s balkónom Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 73 m²

Moderný, slnečný a priestranný: 3-izbový byt s novou dispozíciou v srdci Levíc. Máme pre vás p

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1575 €/m²

3 izbový byt Štefánikova ul. Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si viete prispôsobiť vlastným snom, alebo bezpečnú investíciu na okamžit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1537 €/m²

TOP PONUKA, VÝBORNA CENA, VEĽKÝ PRIESTOR, DOBRÁ INVESTICIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

3-izbový byt v zachovalom pôvodnom stave o výmere 64 m² na Párovskej ulici v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | 64 m²

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi zachovalý 3-izbový byt v pôvodnom stave vo v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská úlica | 69.49 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Bratislavu, si

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3094 €/m²

Na predaj príjemný útulný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Sad Duklianskych hrdinov | 69 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a prakticky riešený 3-izbový byt, ktorý vznikol úpravou z pôv

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

138,500 € 2007 €/m²

Ponúkam Vám na predaj zariadený zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídl. M. Corvina | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3-izbový byt s balkónom vo Veľkom Mederi v centre mesta

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

105,000 € 1346 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný veľkometražný 3 izbový byt v Dunajskej Strede (tichá, obľúbená lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1818 €/m²

TOP CENA!!na predaj 3 izbový byt v Zemianskej Olči v centre obci

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | Hlavná | 62 m²

Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt sv obci Zemianska Olča, v okrese Komárno. Byt sa nachádza v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

62,000 € 1000 €/m²

3-izbový byt na predaj | Prešov – Vihorlatská | 80 m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 80 m²

Priestranný byt s dispozíciou, ktorú mladé rodiny hľadajú – každá izba má samostatný vstup z ch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,000 € 2238 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 84 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Štýlový 3 izbový mezonet s výhľadom do korún stromov

Reality Prešov

3 izbový byt | Janouškova | 89 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája výbornú polohu v širšom centre mesta s pokojom a zeleňou? Realitná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

269,000 € 3022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný trojizbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 70 m²

Trojizbový byt na 8/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a domovým vrátnikom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave, Košice – Železniky

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 64 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na sídlisku Železníky. Byt sa nach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,999 € 2656 €/m²

Světlý byt 3+kk se zasklenou lodžií, klimatizací a sklepem u Prokopského údolí, Praha 13

Reality Česká republika

3 izbový byt | Česká republika

Městský komfort a blízkost přírody tu fungují v dokonalé rovnováze. Tento moderně zrekonstruova

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

9,890,000 € 128442 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Šamoríne, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 65.07 m²

Realitná kancelaária Realityfree ponúka na predaj príjemný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

169,880 € 2611 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izb.byt Nitra, širšie centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrová | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom blízko centra, Štúrova ulica. Nachádza sa na 5 /7

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2441 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie