DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 3I BYT S DVOMI BALKÓNMI A PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 88.8 m²

moderný dizajn | výborná dispozícia | orientácia na dve svetové strany | špajza | šatník | klim

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 2815 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

„Priestranný a svetlý 2-izbový byt (56 m²) v tehlovej bytovke – Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 56 m²

SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

238,000 € 4250 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 1103m2 na komerčné využitie ✳️ SVOSNOSŤ > Podunajské Biskupice ✳️

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Dvojgarsónka s výhľadom do zelene – ideálna na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Dvojgarsónka | Závodná | 65 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj kompletne zariadenú, slnečnú a veľmi pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

165,000 € 2538 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ZREKONŠTRUOVANÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ 1I BYT S PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Baltská | 37.77 m²

kúpou voľný | pripravený na okamžité nasťahovanie | investičná príležitosť | ideálny na prenájo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

154,900 € 4101 €/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM - ZARIADENÝ 2 IZB. BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM A GARÁŽOVYM MIESTOM - STAROMLYNSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Staromlynská | 55 m²

Ponúkame Vám do prenájmu priestranný 2 izbový byt s veľkým balkónom v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3644 €/m²

Top
Top

MIKELSSEN - Na prenájom 2 izbový byt v tichej lokalite Dolných Honov

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Latorická | 50 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Latorickej ulici. B

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

510 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nehnuteľnosť vhodná na DSS, Most pri Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²

NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

ROZSIAHLY AREÁL, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,892 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PREDAJ ROZSIAHLEHO AREÁLU S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, MOST PRI BRATISLAVE Pr

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

VYMEŇ SUSEDA! : Moderná polyfunkčná novostavba (366 m²) – BA II, Podunajské Biskupice.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Bieloruská | 366 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu, dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu (novostavbu) v atraktívn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

699,000 € 1910 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj orná pôda 6 474 m2 v lokalite Bajdelská lúka, Podunajské Biskupice

Ponúkame na predaj pozemok evidovaný ako orná pôda v katastrálnom území Podunajské Biskupice, v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

64,740 € 10 €/m²

PREDAJ 4-i rodinný dom alebo investičná príležitosť, Podunajské Biskupice

Realitná kancelária NestGroup vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

PREDAJ RODINNÉHO DOMU S ODDYCHOVOU ZÁHRADKOU PLNEJ ZELENE V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 3D

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Boragova | 119 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/POo8viq-h Predaj 4 izbového murovaného rodinného

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

379,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor 107 m² s prémiovým vstupom z ulice | ideálny pre showroom, kliniku alebo reprezentatívne služby

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | 107 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový/obcho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,900 € 1588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj kanc./obchodný priestor, kompl. rekonštrukcia, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Kazanská | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj obchodno-kancelá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

79,990 € 842 €/m²

Kancelárie na prenájom Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Závodná | 150 m²

Art Real Estate ponúka na prenájom kancelárske priestory v samostatnom objekte na Závodnej ul

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Skladové priestory NA POTRAVINY PRENÁJOM Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Závodná | 970 m²

ART REAL ESTATE ponúka na prenájom skladové priestory / ŠPECIÁLNE NA USKLADNENIE POTRAVÍN/, v B

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

DOM-REALÍT, - Obchod s výkladom do frekventovanej ulice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Podunajská | 100 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj obchodný priestor s veľkoplošnými výkladmi orientovanými priamo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

270,000 € 2700 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

AVENUE | komfortná skladová hala s parkovaním v areáli, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ murované a vykurované skladové haly 970 m2 s e

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,700,000 € 1504 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30388)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Upresniť hľadanie