PREDANÝ - BE.LIVE COMPANY - NA PREDAJ – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S 4 BALKÓNMI – VEĽKÁ PIVNICA - PARKING - STUPAVA, DLHÁ ULICA

Reality Stupava

3 izbový byt | Dlhá | 112.76 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Predstavujeme vám

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stupava

260,000 € 2306 €/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružová | 65 m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Košice – Terasa 3-izbový byt na Ružovej ulici v Košiciach –

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,000 € 3569 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbové byty v bytovom dome vo Dvoroch n/Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

3 izbový byt | . | 75 m²

A-Z Reality s.r.o. exkluzívne ponúka nové 3-izbové byty v prízemnom bytovom dome v Dvoroch nad

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

90,000 € 1200 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 59 m²

Hľadáte byt vhodný na investovanie? Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne prerobený, svetlý

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

99,500 € 1686 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj tehlový čiastočne rekonštruovaný 2-izb. byt prerobený na 3-izb. byt 62,05 m2 s vlastným kúrením a klimatizáciou v Komárne. EXKLUZÍVNE U NÁS!

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 62 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276202 ná

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 3 izbový byt s balkónom na predaj.

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Dva 3-izbové byty, investičná príležitosť v Podhájskej.

Reality Podhájska

3 izbový byt | Poštová | 106 m²

Directreal Team - PREDAJ – 2 identické 3-izbové byty v tehlovej štvorbytovke v Podhájskej Kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Podhájska

185,000 € 1745 €/m²

DIRECTREAL|Veľký slnečný 3 - izbový byt s top výhľadom v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred Poľom | 77 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Pokojné bývanie v meste s prírodou na dosah ruky – 3-izbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,000 € 1844 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný byt s garážovým státím v kľudnej časti Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120 m²

Directreal Smile - Hľadáte priestor, kde sa spája prestíž Starého Mesta s pokojom a zeleňou? M

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 3167 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 85 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj priestranný byt, ktorý prešiel zatiaľ čiastočnou rekonštru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Predám 3izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Myja

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

109,990 € 1719 €/m²

3-IZBOVÝ BYT NA HLBOKEJ – TOP LOKALITA PRI CENTRE TRNAVY

Reality Trnava

3 izbový byt | Hlboká | 78 m²

Predstavujeme vám ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, lokalitu a príjemnú atmosfé

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 2947 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj 3 izbový byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Bedřicha Smetanu | 65.15 m²

3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – PREDNÁDRAŽIE, TRNAVA IDEÁLNE BÝVANIE AJ ISTÁ INVESTÍCI

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,990 € 2701 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAROMESTSKÝ 3-IZBOVÝ BYT 90 m² PRI MEDICKEJ ZÁHRADE – BALKÓN DO VNÚTROBLOKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 29.augusta | 90 m²

Byty s takouto výmerou a dispozíciou sa v centre Bratislavy na trhu objavujú len zriedka. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

424,900 € 4721 €/m²

ZĽAVNENÉ • Na predaj výnimočný byt 3+1 na Námestí slobody v centre Skalice

Reality Skalica

3 izbový byt | Námestie Slobody | 86 m²

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • V centre historického centra mesta Skalica ponúkame na p

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Skalica

165,000 € 1919 €/m²

Na predaj 3i byt Tokajícka, 71m2, Košice-Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Tokajícka | 71 m²

Kosmos Reality v zastúpení maklérky Ing. Jana Šrámková ponúka na predaj priestranný 3-izbový by

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

220,000 € 3099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú, teplú trojku.

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 74.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a tichý 3-izbový byt v úžasnom prostredí pri priehrade Môťová, l

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Zvolen

148,000 € 1987 €/m²

ASTER Predaj: ZREKONŠTRUOVANÝ 3i byt - Medveďovej, BA V (Ovsište), 70m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Medveďovej | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt na Medveďovej ulici v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,990 € 3643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CHORVÁTSKO - 3 izbový byt 120 m od pláže - Sveti Petar na Moru

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

KAL26A14, Realitná kancelária AMAXADES REALITY sprostredkuje kúpu zariadeného troj-izbového ap

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

199,000 € 4078 €/m²

3i byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 71 m²

ZNÍŽENÁ CENA. TUreality ponúka na predaj svetlý a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

127,000 € 1789 €/m²

BOSEN |Podnikateľský priestor / byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Trojizbový bezbariérový byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj 3i byt Beckovská ulica - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,900 € 2470 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie