3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica - Byt B08

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 101.5 m²

INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,261 € 3500 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica Byt - A02 s predzáhradkou o výmere 19,5 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 4524 €/m²

Top
Top

Moderný 3i byt na Fončorde prepojený so zeleňou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družby | 61.7 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

216,000 € 3501 €/m²

Na predaj – priestranný 3-iz. byt v centre mesta (78,1 m²)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 3265 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s terasou, jacuzzi a parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 86 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

PREDAJ: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO REKONŠTRUKCII, INTERNÁTNA ULICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3013 €/m²

Hľadám 3-izbový byt v Radvani

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 1 m²

Hľadám 3-izbový byt na kúpu v Radvani, najlepšie Kalinčiakova ulica. Preferujem byt po rekonštr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

1 € 1 €/m²

POSLEDNÝ! 3 izbový byt v novostavbe v centre

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 80.8 m²

Byt s dostatkom zelene? Nemožné? Náš 3 izbový byt s predzáhradkou Vám ponúkne nielen dostatok p

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 3901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt 73,5 m² s loggiou a 2 murovanými pivnicami vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 73.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 73,5 m² vo veľmi obľúbenej a vyh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2517 €/m²

SIMCITY│Predaj výnimočného 3 izbového bytu s balkónom vo vysokom štandarde na Radvanskej ulici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvanská | 64 m²

Ponúkame na predaj dizajnový, plne zariadený 3-izbový byt s balkónom vo vysokom štandarde na ob

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

234,999 € 3672 €/m²

Predám 3 izbový byt v Milestones

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 74 m²

PREDAJ | Príjemný svetlý 3-izbový byt v prestížnom projekte Milestones – Fončorda Tento byt vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,000 € 3473 €/m²

Luxusný 3-izbový solitér v terasovom dome JAGO: Absolútne súkromie, výnimočná kvalita a bývanie bez kompromisov. Belveder.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 104.7 m²

Property & Profit s.r.o. predstavuje nehnuteľnosť, ktorá definuje pojem „bývanie bez kompromiso

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

419,900 € 4011 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 63 M2, TATRANSKÁ – BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská cesta | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ 3 izbový byt, 72m2, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 0 m²

REZERVOVANÝ 034-113-BEBR Investujte do nehnuteľnosti. Na predaj mám pre vás 3 izbový priestr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 €

3 izbový byt, Banská Bystrica, terasa, vírivka, parkovaníe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 86 m²

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.7 m²

XEMAR (marian.muran@xemar.sk alebo 0908 754 585), ponúka na predaj 3-izb. v Banskej Bystrici v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,000 € 2697 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Podlavice, Gaštanová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,500 € 3627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,900 € 2578 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie