ROZSIAHLY AREÁL, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,892 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PREDAJ ROZSIAHLEHO AREÁLU S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, MOST PRI BRATISLAVE Pr

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Nehnuteľnosť vhodná na DSS, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²

NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, PÔVODNÝ STAV, MOST PRI BRATISLAVE, OKRES SENEC

Reality Most pri Bratislave

3 izbový byt | Orgovánová | 62.87 m²

Dr. Domov ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Orgovánovej v Moste pri Brati

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

165,000 € 2624 €/m²

Pre konkrétnnu klientku hľadám rodinný dom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Borovicová | 150 m²

Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Moste pri Bratislave- prípadne v blízkom okolí. Cen

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

350,000 € 2333 €/m²

člen NARKS

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

Na predaj priestranný pozemok s rodinným domom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

399,990 € 232 €/m²

2izbový výnimočný byt s veľkou predzáhradkou

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R.Štefánika | 63 m²

MARLICK PROPERTY vám ponúka veľkorysý 2-izbový byt o výmere 63 m² s krásnou predzáhradkou (33 m

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

229,000 € 3635 €/m²

Super Investícia - 2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

178,999 € 3377 €/m²

Na predaj rodinný dom

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 98.52 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Malinovo. Užitková plocha 98,52m2 + spevnená terasa (

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

329,000 € 3339 €/m²

Na predaj 5-izbový RODINNÝ DOM

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom (Dom s 2 bytovými jednotkami) v tichej lokalite obc

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

259,000 € 2467 €/m²

4 izbový rodinný dom Most pri Bratislave na predaj

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Tichá | 119 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

399,000 € 3353 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

415,000 € 4368 €/m²

Dvojgenereačný 3-izb podpivničený dom +1-izb dom v záhrade na peknom veľkom pozemku 800m2 situovaný v pokojnej lokalite Obce Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Budovateľská | 220 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový rodinný +1-izbový dom v zadnej časti pozemku. Dom je s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

285,000 € 1295 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v Moste pri Bratislave. Parkovanie v uzavretom areáli, nízke náklady, ideálny aj ako investícia na prenájom.

Reality Most pri Bratislave

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Na predaj 1 izbový byt Most pri Bratislave Štýlový byt ideálny na bývanie aj investíciu Ponúka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

142,900 € 4763 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Most pri Bratislave, M. R. Štefánika - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Most pri Bratislave

585 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1018 m2 Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

228,500 € 224 €/m²

HALO reality - Predaj, 6 izbový rodinný dom so samostatnou dielňou Most pri Bratislave - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 340 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

432,600 € 1272 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt. Kúpa v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Most pri Bratislave

160,000 € 3556 €/m²

Posledný 5-izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom, oplotením a parkovacími miestami v blízkosti Bratislavy-D4 a R7

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Športová | 105 m²

Viac ako len dom – 5 izieb slobody pre vašu rodinu. Rodinný dom, ktorý vám vydrží generácie. Pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

259,000 € 2467 €/m²

Pozemok 22.548 m2 s prístupom - Most p. BA - Studené | JKV REAL

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 22,548 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 22.548 m2 v Studenom - Most pri Bratislave. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Hľadáte 2-izbový byt v Moste pri Bratislave?

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | . | 60 m²

Ak aktuálne hľadáte 2-izbový byt v Moste pri Bratislave, neváhajte ma kontaktovať. V ponuke má

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

180,000 € 3000 €/m²

Pozemok 10.074 m2 s prístupom - Most p. BA - Studené | JKV REAL

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 10,074 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 10.074 m2 v Studenom - Most pri Bratislave. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Stavebný pozemok v intraviláne - starej časti obce Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 1,018 m²

Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok o veľkosti 1018 m2 na Budovateľskej ulici v intravi

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

235,000 € 231 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (764)
Upresniť hľadanie