Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Turá Lúka 2

Reality Myjava

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

0.95 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy a trvalého trávneho porastu Turá Lúka

Reality Myjava

Orná pôda | 6,500 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Myjava

0.8 €/m2 1 €/m2

NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA 18M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | Novomestská | 18 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj záhradnú chat

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

7,000 € 389 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE RODINÝ DOM, 820M2, U JANDÍKOV, okr. MYJAVA

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj pozemok vhodný na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

27,500 € 34 €/m²

PRIESTRANNÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT S LOGGIOU, 74M2, DOLNÁ ŠTVRŤ, MYJAVA

Reality Myjava

3 izbový byt | Dolná štvrť | 74 m²

A&P realitná kancelária - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj útulný priest

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Myjava

124,900 € 1688 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 1322M2, TURÁ LÚKA - U BELANSKÝCH, okr. MYJAVA

Reality Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 92 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Myjava

128,000 € 1391 €/m²

ZÁHRADA S CHATKOU, POZEMOK 368 M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | M. Šimonoviča | 368 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

17,500 € 48 €/m²

NA PREDAJ VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 584M2, MYJAVA

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 120 m²

Ak hľadáte priestranný viacgeneračný rodinný dom 🏡, nech sa páči... Nachádza sa v okresnom mest

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,500 € 1604 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, TURÁ LÚKA, MYJAVA

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | Turá Lúka | 2,529 m²

Atraktívne pozemky, ideálne na výstavbu rodinného domu alebo rodinných domov. Miesta, kde môžet

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

40 €/m2 40 €/m2

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT, 58M2, MYJAVA, BRADÁČOVA ul.

Reality Myjava

2 izbový byt | Bradáčova | 58 m²

Archeus reality ponúka 2-izbový tehlový byt, v bytovom dome 🏠, v pokojnej časti mesta Myjava. N

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

87,990 € 1517 €/m²

Prenájom modernej garsónky s parkovacím miestom v Rezidencii Turá Lúka

Reality Myjava

Garáž | 21 m²

Ponúkame na prenájom štýlovú garsónku v novostavbe Rezidencia Turá Lúka, situovanej v krásnom p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Myjava

350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ– Rodinný dom s bazénom, garážou a slnečným pozemkom v Turej Lúke

Reality Myjava

Rodinný dom | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, starostlivo udržiavaný rodinný dom, postavený v roku 2002 z k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Myjava

99,990 € 1887 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA na predaj útulný rodinný dom v srdci Myjavských kopaníc v Turej Lúke - u Belanských

Reality Myjava

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený rodinný dom v nádhernom prostredí myjavských ko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Myjava

140,000 € 1414 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový tehlový byt na prízemí v centre Myjavy – Dolná štvrť

Reality Myjava

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v žiadanej lokalite priamo v centre Myjavy, na Doln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

Novinka
Novinka

Dom, kde sa konečne nebudete tlačiť

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobný a skladový objekt

Reality Myjava

Výrobný objekt | 16,267 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výrobno-skladový objekt v Myjave, situo

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Myjava

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ: priemyselný-výrobný areál Myjava

Reality Myjava

Výrobný objekt | Hlavná | 6,483 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj priemyselný-vý

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Myjava

Cena dohodou

LEGEND - 3D - !!! Znížená cena !!! - Zrekonštruovaný 5i+1 RD v Krajnom - 455m2, garáž, veľká terasa s grilom

Reality Myjava

Rodinný dom | Krajňanská | 758 m²

!!! Znížená cena !!! ** Štýlový rodinný dom – Garáž – Veľká murovaná terasa so vstavaným grilom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Myjava

266,000 € 351 €/m²

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 8. Apríla, Myjava

Reality Myjava

3 izbový byt | 8. Apríla | 69 m²

KOĽKO ČASU DENNE STRÁCATE TÝM, ŽE STÁLE NIEČO NEMÁTE PORUKE? Ráno cesta do obchodu. Poobede ro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

99,900 € 1448 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny priestranny byt na predaj

Reality Myjava

4 izbový byt | SNP | 63.5 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený byt v meste Myjava, ktorý prešiel staršou komple

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Myjava

146,000 € 2299 €/m²

RADO | Na predaj záhrada v meste Myjava

Reality Myjava

Záhrada | Kamenné | 227 m²

RADO reality vám ponúka na predaj záhradu v záhradkarskej časti ovocného sadu Michala Šimonovič

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

6,000 € 26 €/m²

Výnimočný dvojgeneračný dom v Myjave

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 300 m²

Pripravujeme pre vás niečo výnimočné… dom, ktorý má dušu. V Myjave čoskoro predstavíme dvojgene

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,500 € 642 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie