3 izbový byt | 1. mája | 75.3 m²
Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Využite zľavu vo výške až 10.000 EUR na 3-izbové byty v
153,500 € 1946 €/m²
3 izbový byt | Mojmírova | 74 m²
ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na Mojmírov
119,000 € 1608 €/m²
3 izbový byt | zlate moravce | 63 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situov
130,000 € 2063 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj byt 10km od Zlatých Moraviec, ktorý pr
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Obrancov mieru | 62 m²
3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU PO REKONŠTRUKCII - ZLATÉ MORAVCE - ul. OBRANCOV MIERU BENEFITY: - VÝME
125,500 € 2024 €/m²
3 izbový byt | M. Benku | 78 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Zlatých Moravciach Ponúkame na
145,000 € 1859 €/m²
3 izbový byt | 61.37 m²
Exkluzívne na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 61,37m2 v meste Zlaté Mor
139,000 € 2265 €/m²
3 izbový byt | Duklianska | 61 m²
Realitná kancelária Infinia Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov
140,000 € 2295 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadáme pre klienta 3- izb. byt v Zlatých Moravciach, v pôvodnom stave, aj prerobený. Lokalita
110,000 € 1571 €/m²
3 izbový byt | Slovenskej armády | 58 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v srdci Zlatých Moraviec, ktorý spája výhody centra
128,000 € 2207 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.