Exkluzívny 3‑izbový byt s priestrannou terasou priamo v srdci Humenného - B1

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

199,900 € 1474 €/m²

Top
Top

PREDANÝ! Atraktívny 3‑izbový byt v novej rezidencii priamo v centre mesta - J2

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²

Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

169,900 € 2350 €/m²

PRÍJEMNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | HUMENNÉ - MIEROVÁ

Reality Humenné

3 izbový byt | Mierová | 58 m²

Hľadáte byt, ktorý pôsobí pokojne, čisto a ponúka praktické bývanie bez nutnosti ďalších invest

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

99,990 € 1724 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Realitná kancelária SHARKREAL vám ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt s výmerou 74 m² v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Humenné

119,900 € 1620 €/m²

3 izbový byt Humenné s logiou v tichom prostredí.

Reality Humenné

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

117,000 € 1648 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt, Humenné (N002-113-ANMA)

Reality Humenné

3 izbový byt | Hrnčiarska | 0 m²

N002-113-ANMA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! BONUS pre klienta: Obľúbená lokalita blízko ce

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

93,000 €

Na predaj 3 izbový byt, Humenné (N032-113-MABA)

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

N032-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene na vyžiadanie v RK! Na preda

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

REZERVOVANÉ. EXKLUZÍVNE na predaj atraktívny 3 izbový byt, Humenné (N269-113-MIM)

Reality Humenné

3 izbový byt | SNP | 0 m²

N269-113-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE EXKLUZÍVNE pon

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 €

Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izbový byt, Sídl. Pod Sokolejom, Humenné (N016-MIM)

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

N016-MIM Rýchly obchod, spokojnosť na obidvoch stranách! Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izb

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

ZNÍŽENÁ CENA. Na predaj veľký 3 izbový byt, Humenné (N042-113-MABA)

Reality Humenné

3 izbový byt | Ševčenkova | 70 m²

N042-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Informácia o cene na vyžiadanie v RK. Real

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

3-IZBÁK NA TŘEBÍČSKEJ, neplaťte za chyby iných!

Reality Humenné

3 izbový byt | Třebíčska | 0 m²

⚠️ NEPREPLÁCAJTE ZBYTOČNE ZA „REKONŠTRUKCIU“, KTORÚ AJ TAK ZBÚRATE ⚠️ Hľadáte byt, kde nebudete

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

109,990 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový byt, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | 0 m²

Miestnej podnikateľke pomáham obstarať vhodný 3-izbový byt v Humennom. Nechce zdĺhavo a pracne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 €

Veľký trojizbák v centre

Reality Humenné

3 izbový byt | 70 m²

F035-113-TAKO ROZHODLI STE SA BÝVAŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV? Finanzpartner reality vám ponúk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

108,700 € 1553 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom - 70 m² v centre mesta Humenné.

Reality Humenné

3 izbový byt | 70 m²

Ponuka na predaj priestranného 3 - izb. bytu s balkónom v osobnom vlastníctve, nachádzajúci sa

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 € 1571 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt – Sídlisko Pod Sokolejom v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | 65 m²

Ponuka na predaj priestranného a svetlého 3 - izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite - Sídlisko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

120,000 € 1846 €/m²

Bez maklérov predám luxusný byt v lokalite Humenné ID 105793

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska 2504/17 | 71.18 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

114,900 € 1614 €/m²

Svetlý 3-izbový byt s výhľadom | Partizánska ulica, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko dôležité na dosah a zároveň si užívate pokoj a svetlo vy

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

109,000 € 1603 €/m²

Na predaj štýlový 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

ID:379 GE-MAX Reality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii | Partiz

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

119,900 € 1620 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Duchnovičova | 72 m²

ID:376 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1735 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v centre Humenného

Reality Humenné

3 izbový byt | 60 m²

ID:438 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,900 € 1898 €/m²

3-izbový byt s loggiou a výhľadom na Laborec – Třebíčska, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Třebičska | 71 m²

ID:396 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,900 € 1745 €/m²

! ! ! ZĽAVA 5 000, - EUR ! ! !na predaj 3-izbový byt v Humennom – ul. Sokolovská

Reality Humenné

3 izbový byt | Sokolovská | 80 m²

ID:363 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Sokolovskej ulici v Humennom

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

94,900 € 1186 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s loggiou – Sídlisko Pod Sokolejom

Reality Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

ID:340 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Sídlisko Po

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1864 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s pocitom Rodinného domu, v obci Kamenica nad Cirochou.

Reality Humenné

3 izbový byt | 74 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou v obci Kamenica nad Cirochou,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie