3-izbový byt | 67 m² | tichá lokalita

Reality Hlohovec

3 izbový byt | HC | 67 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 3-izbový byt | 67 m² | tichá lokalita Ak

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

133,000 € 1985 €/m²

3 IZBOVY BYT - 77m2 - JJ BOORA - HYPO SERVIS A POSUDOK V CENE

Reality Holíč

3 izbový byt | HOLÍČ | 77 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: ✨ NA PREDAJ | SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT | UL. J.

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Holíč

Cena dohodou

3 IZBOVY BYT - 80m2 - CHRENOVA - OKANIKA - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Nitra

3 izbový byt | L. OKANIKA | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: 3-izbový byt, 80 m² – Chrenová, ul. Okánika

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2188 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom v atraktívnej lokalite – Nitra, Chrenová - Hypotéka, Posudok a poistenie zdarma

Reality Nitra

3 izbový byt | CHR | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: 🌟 Na predaj 3-izbový byt s balkónom v atrak

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,000 € 2700 €/m²

✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita ✨

Reality Prievidza

3 izbový byt | ZPT | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 2016 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | PD | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m² Ponúkam

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

139,000 € 1986 €/m²

3 IZBOVY BYT - 69m2 - ZARIADENE - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Levice

3 izbový byt | KPN | 69 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt vo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1667 €/m²

3-izbový byt s výmerou 80 m² v obľúbenej lokalite na Sídlisku SNP

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA 🚧 Už čoskoro v ponuke: priestranný 3-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

🏡 3-izbový byt na predaj – 64m2 - fajn obývateľný stav

Reality Senica

3 izbový byt | SEN | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 3-izbový byt na predaj 📌 Základné informácie Dispozícia: 3-izbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senica

109,900 € 1717 €/m²

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVY BYT - KLOKOČINA - 83m2 - ČIASTOČNÁ REKO

Reality Nitra

3 izbový byt | NITRA | 83 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : PRIPRAVUJEME DO PREDAJA Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Komfortné rodinné bývanie: 3i byt, Lednické Rovne- Súhradka

Reality Lednické Rovne

3 izbový byt | 74 m²

Praktickosť a rodinná pohoda v ideálnej rovnováhe – ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lednické Rovne

135,000 € 1824 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt + garáž, Poprad, Okružná ul.

Reality Poprad

3 izbový byt | 61 m²

AK HĽADÁTE BYT S VÝBORNOU LOKALITOU, nízkymi nákladmi, vlastným kúrením a obrovským potenciálom

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

177,000 € 2902 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Humenné – sídlisko Pod Sokol

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

115,000 € 1474 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči 🏡 ✨ Ideálna príležitosť

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

62,000 € 1000 €/m²

INVESTIČNÝ BYT,MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Exkluzívna ponuka - Predaj 3 izbového bytu s garážou a záhradkou!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cintorínska | 107 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou a záhradkou v Piešť

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Piešťany

147,000 € 1374 €/m²

Tehlový byt 3+1 (124,5m) so záhradou a garážou, Markušovce

Reality Markušovce

3 izbový byt | Za tehelňou | 124 m²

Číslo ponuky: 9204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v obc

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Markušovce

68,000 € 548 €/m²

Byt 3+1 (109 m²) s 2 balkónmi, garážou a záhradou, centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J.Hanulu | 90 m²

Číslo ponuky: 9230 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI, GARÁŽOU,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 56 m²

Hľadáte komfort bytu, no nechcete sa vzdať výhod rodinného domu? Máme pre vás výnimočnú ponuku

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2946 €/m²

Komfort domu v byte – 3i byt so záhradou, garážou a parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 56 m²

Hľadáte pohodlie bytu, no s pocitom života ako v rodinnom dome? Máme pre vás ideálne riešenie –

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trenčín

195,000 € 3482 €/m²

REZERVOVANÉ !! Klimatizovaný 3-izbový byt s balkónom a vlastným kúrením, Soblahovská ul., Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 75 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dispozične veľmi dobre riešený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadá

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2200 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt v Skalici – ulica Pod Hájkom

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 74.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Skalica na obľúbenej a poko

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Skalica

119,900 € 1609 €/m²

Priestranný 3+1-izbový byt s dvoma balkónmi v srdci Holíča

Reality Holíč

3 izbový byt | Bratislavská | 65.82 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s celkovou výmerou 65,82 m², ktorý sa nachádza vo vyh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Holíč

125,000 € 1899 €/m²

NA PREDAJ - 3 izbový byt na Sídlisku III. v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 75 m²

Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,000 € 1640 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie