CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

Top
Top

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Dopredaj posledných bytov v projekte Cisárky

Reality Sereď

3 izbový byt | Hornočepeňská | 86.69 m²

LEVEL REAL ako exkluzívny predajca projektu Cisárky ponúka na predaj 3-izbový byt na periférii

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

NEO- Moderné rezidenčné bývanie s nádherným exteriérom a skvelou polohou

Reality Sereď

3 izbový byt | 73.33 m²

Spoločnosť NEOREAL Vám ponúka na predaj skolaudované 3i byty v obci Dolná Streda. Čo tak využi

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Sereď

159,900 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sympatický 3,5 izbový byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

148,000 € 2000 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Sereď

3 izbový byt | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

329,600 € 3662 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj veľkého, zrekonštruovaného 3 izbového bytu s balkónom na Garbiarskej ulici v blízkosti centra mesta Sereď.

Reality Sereď

3 izbový byt | 78.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

163,000 € 2076 €/m²

3 izbový byt (+polizba šatník/pracovňa) 74 m², Sereď + 3D

Reality Sereď

3 izbový byt | Dionýza Štúra | 0 m²

F008-113-SIRA3a Na predaj 3,5 izbový byt v meste Sereď, na ulici Dionýza Štúra. ROZLOHA: • ro

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt + polizba Sereď, ul. D.Štúra

Reality Sereď

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: GA-72

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 € 1920 €/m²

PREDAJ | Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Sereď

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

149,900 € 2342 €/m²

NOVÁ CENA ! PREDAJ 3-izbového bytu s balkónom – Garbiarska ulica

Reality Sereď

3 izbový byt | Garbiarska | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 72 m², ktorý sa nachádza na 6. poschodí pan

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

129,900 € 1804 €/m²

REZERVOVANÉ - TIMA Real* veľký 3,5i byt po rekonštrukcii, Mlynárska ul., Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Mlynárska | 77.5 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj väčší 3i byt po rekonštrukcii na Mlynárskej ul., Ser

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Sereď

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb.byt v Seredi na Cukrovarskej ul., 75,78 m2, čiastočná rekonštrukcia, 2x balkón

Reality Sereď

3 izbový byt | Cukrovarská | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. byt na Cukrovarskej ul. v Seredi, o výmere 75,78 m2, situovaný na

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Byty na predaj Sereď

138,000 € 1816 €/m²

3 izb. byt s balkónom v centre mesta Sereď na predaj

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici D. Štúra v Seredi v zateplenom bytovom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Sereď

133,000 € 1847 €/m²

3 izb. byt na Garbiarskej ulici v Seredi s loggiou na predaj

Reality Sereď

3 izbový byt | Garbiarska | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný, 3 izbový byt o výmere 62,5 m2 aj s loggiou v zateplenom bytovom d

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

153,000 € 2468 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

127,500 € 2206 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Pažitná | 74 m²

Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|REZERVOVANÉ|ALL PERFECT| Na predaj 3-izbový byt so záhradou v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Kukučínova | 64 m²

All Perfect Reality Vám pripravili na predaj výnimočný 3-izbový byt v novostavbe na Kukučínovej

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

|ALL PERFECT| PREDANÉ| 3-izbový byt s balkónom na predaj v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Komenského | 82 m²

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Prerobený 3,5-izbový byt s balkónom na predaj v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 72.83 m²

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj 3-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Cukrovarská | 67.48 m²

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| 4-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Dolnomajerská | 76.8 m²

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| Novostavba 3-izbový byt s balkónom na predaj v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | 70.13 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj krásny 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej časti M

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Sereď

197,800 € 2820 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| 3-izbový byt navrhnutý architektom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Čepeňská | 75.36 m²

Publikované: 03.02.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie