PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PODUNAJKY - už v predaji!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,115 € 4192 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská úlica | 69.49 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Bratislavu, si

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3094 €/m²

Babony TRE I Predaj 3i byt, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 63 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Bieloruskej ulici, ktorý predstavuje ideálnu pr

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3238 €/m²

Ipeľská ul., 3izb.byt, loggia - možná dohoda na cene.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Ipeľská | 70 m²

Dnešná ponuka realitnej kancelárie Cascadya s.r.o. pre tých, ktorí v tomto čase hľadajú vhodnú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3071 €/m²

Novinka
Novinka

360° 3D 3 IZBOVÝ byt Podunajské Biskupice, Kazanská ul. s parkovacím miestom v cene

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 80 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe (2006) na Kazanskej ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

259,000 € 3238 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDANÉ | RADO | 3i byt v tehlovom dome so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Perličková | 71 m²

Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

295,000 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3-izbový mezonet v novostavbe rodinného domu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vratičova | 68 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 4559 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt 78m2, na hranici k.ú. Ružinov, 6/8p., tehlový dom 2012, s výhľadom na panorámu BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 78 m²

Na predaj 3 izb. byt s celkovou výmerou 78m2 vrátane balkóna ( 6 m2). Umiestnený na ideálnom p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

255,000 € 3269 €/m²

CORRIS-PREDAJ: 3 izb., lodžia, pivnica, garážové státie, vonkajší parking, klíma

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 78.9 m²

Ponúkame na predaj zariadený 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Podunajských Biskupíc na Kazanske

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

264,500 € 3352 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 3I BYT S DVOMI BALKÓNMI A PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 88.8 m²

moderný dizajn | výborná dispozícia | orientácia na dve svetové strany | špajza | šatník | klim

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 2815 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: 3i byt so záhradou (129 m²) a 2 parkovacími miestami – Nákovná ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Nákovná | 69.48 m²

Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v tichej a bezpečnej časti Podun

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

275,000 € 3958 €/m²

Príjemné bývanie v Pod. Biskupiciach – prerobený 3-izb. byt s lodžiou

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bodrocká | 67 m²

Aký je rozdiel medzi prerobeným bytom a nehnuteľnosťou v pôvodnom stave? Nielen v cene, ale aj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

275,900 € 4118 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3153 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v TOP LOKALITE, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

334,000 € 3795 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s veľkým potenciálom Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 67 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa na ulici Bieloruská, na 5. poschodí zo 6 v bytovom dome

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3045 €/m²

PREDAJ, – 3-izbový byt, Moderná rekonštrukcia,65m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Lotyšská | 65 m²

Hľadáte miesto, ktoré kombinuje retro charm s moderným komfortom? Tento 3-izbový byt je ideálny

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

240,000 € 3692 €/m²

BOSEN|3-izb.byt s garážou, šatníkom a pracovňou v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Krajinská | 84.23 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt s balkónom a garážou

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,999 € 3562 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký, slnečný a priestranný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350,000 € 3382 €/m²

Krásny 3 izb.byt s DVOMI BALKÓNMI a garáž.státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciac

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,000 € 3084 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podzáhradná | 67.92 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3004 €/m²

Štýlový a efektívny 3i byt s loggiou a vlastným parkovaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Hlbinná | 64.77 m²

Hľadáte štartovacie bývanie pre rodinu, kde už nemusíte pohnúť ani prstom? Tento svetlý a racio

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

202,000 € 3119 €/m²

PREDAJ - 3-IZB. BYT SO SKVELOU DISPOZÍCIOU - BA II Podunajské Biskupice - BALTSKÁ UL.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 73 m²

Hľadáte Vaše nové bývanie, či skvelú investíciu v priestrannom 3-izb. byte, ktorý je zariadený

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,990 € 2507 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (770)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie