RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Slnečný a priestranný 2,5 izb. byt v tichej lokalite s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Arménska | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, klimatizovaný 2,5 izb. byt s vlastným parkovacím miestom, k

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 4047 €/m²

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Pôvodný stav bytu ponúka novému vlastníkovi voľnu ruku pri prispôsobení si nehnuteľnosti presne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Krásny Novo-zrekonštruovaný 3-Izbový byt

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 70 m²

VIDEO BYTU: https://www.instagram.com/reel/DQoTTGYDBvU/?igsh=MXNyNndlNGZpMXMwOQ== Ponúkame Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

232,000 € 3314 €/m²

3-izbový byt na Čiližskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 74.55 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom. Ce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3620 €/m²

3 izbový byt, Rajecká 8683/12, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 61.34 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 3-izbový byt č. 51 na ulici Rajecká. Táto lokalita v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3424 €/m²

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

ASSENZIO-EXKLUZÍVNE PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU BEBRAVSKÁ ULICA-VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Bebravská | 66 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3-izbový byt s presklenou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

221,900 € 3362 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Toplianskej ulici 69,4m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 69.4 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,999 € 2882 €/m²

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, Čiernovodská ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiernovodská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt na Čiernovodskej ulici v Bratislave – mest

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,000 € 3511 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Majoránová | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so záhradou v ti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

284,900 € 4070 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Rajecká ulica, Vrakuňa, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a pokojnej lokalite na Rajeckej ulici v

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

187,000 € 2833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SKOLAUDOVANÉ BYTY V RODINNÝCH DOMOCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

Priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a garážovým parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 82 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a par

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,990 € 2927 €/m²

Štýlový a útulný 3-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami - Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? Tento výnimočne príjemný 3-izbový byt vás

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

368,000 € 4381 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

215,000 € 3282 €/m²

Krásny 3 izb.byt s DVOMI BALKÓNMI a garáž.státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI a garážovým státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podun

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

287,000 € 3084 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryská | 67.92 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

204,000 € 3004 €/m²

Svetlý 3-izbový byt 68,4m2 s loggiou na Čiližskej ulici – možnosť prerobiť podľa vlastných predstáv

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 68.4 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

201,000 € 2939 €/m²

Predaj priestranného 3 izbového bytu Bratislava- Geologická ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Geologická | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 3188 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie