3-izbový veľkometrážny tehlový byt 103 m2 s balkónom Námestie sv. Anny Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 103 m²

Ponúkame na predaj (trencianskarealitna.sk) meštiacky veľkometrážny tehlový 3-izbový byt s dvo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

216,500 € 2102 €/m²

ADOMIS - 3.izbový bezbariérový pražský byt 74m2, loggia, Ružová ul. Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

Radi by ste bývali na sídlisku Terasa, v tichej a pokojnej lokalite plnej zelene s možnosťou rý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,900 € 3147 €/m²

REZERVOVANÉ - 3izbový byt Šaca 64m2, Železiarenská ul. č.4

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 64 m²

REZERVOVANÉ - Keď hľaďáte útulný byt na okamžité nasťahovanie sa, ste tu správne. V ex̌kluzívn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,000 € 2016 €/m²

ADOMIS – 3 izbový, 72m2, s výhľadom a balkónom, Zombova ulica, sídlisko KVP, Košice II

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný, 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, Zombova ulica na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

229,800 € 3192 €/m²

Praktický 2,5-izbový byt pri Saratove - výborná lokalita v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 47 m²

✅ 2,5-izbový byt na Fedákovej ulici – všetko máte na pár krokov ✅ Hľadáte bývanie, ktoré spája

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

188,000 € 4000 €/m²

člen NARKS

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 3-izbový tehlový byt 90 m2 s 2 loggiami, Prešov, Sídlisko II, Nábrežná ul.

Reality Prešov

3 izbový byt | Nábrežná | 90 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj tehlový, 3-izbový byt 90 m2, s dvoma loggiami o veľkosti každá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2056 €/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 56 m2, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii, Prešov, Sídlisko duklianskych hrdinov

Reality Prešov

3 izbový byt | Prešov | 56 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový byt 56 m2, s balkónom 2 m2, (podlahová plocha bytu vrátane

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 3018 €/m²

🏡 NA PREDAJ: 3-izbový byt – Trenčín, Sihoť 2 (ul. Márie Turkovej) 🏡

Reality Trenčín

3 izbový byt | MARIE TURKOVEJ | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 3-izbový byt – Trenčín, Sihoť 2 (ul. Márie Turkovej)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,000 € 139000 €/m²

3-izbový byt v centre mesta, 80 m², kompletná rekonštrukcia / servis bonus 1000 EUR zdarma

Reality Topoľčany

3 izbový byt | TO | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 3-izbový byt v centre mesta, 80 m², kompletná rekonštrukcia Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

NA PREDAJ I 3-izbový byt 66,5 m² I Športovcov Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Športovcov | 66.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne vyprataný a ihneď voľný 3-izbový byt na ulici Športovcov (sídlisko

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

141,000 € 2120 €/m²

Na predaj: REZERVOVANÝ 3-izbový byt v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 64.8 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj priestranný a

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

138,000 € 2191 €/m²

GRAVITAS | REZERVOVANÝ! Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Macharova | 69 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený zariadený 3 - izbový byt vo vyhľadávanej mestskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,500 € 3804 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v zachovalom stave – Trenčín, ul. Mateja Bela

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

NEW HOUSE ponúka na predaj zachovalý a udržiavaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčín

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Trenčín

157,900 € 2357 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ , Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite v Zlatých Klasov - Rastice

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Nezadaná | 78.3 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlový 3-izbový byt v obci Zlaté Klasy, katastr

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

Info v RK

Priestranný 3 izbový byt na sídlisku SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka : Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na si

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením v tichej lokalite – Komárno, ul. Priateľstva

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 62.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový) v Komárne na ulici Priateľstva, situovaný v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Tehlový 3-izbový byt s vlastným kúrením – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Tatranská | 81 m²

Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj priestranný tehlový 3-izbový byt s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite na Meštianskej ulici.

Reality Komárno

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt o rozlohe 73 m2 s balkónom, ktorý sa nachádza vo vyhľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

109,900 € 1505 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v bytovom dome s do

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1397 €/m²

3-izbový byt 83m2 na predaj v centre mesta s dvoma lodžiami

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

*****Reality Alpia*****:Predaj priestranného 3-izbového bytu s 2 lodžiami v centre Považskej By

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 72 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,000 € 2208 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a garážou v obci Šárovce

Reality Šarovce

3 izbový byt | Šarovce | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šarovce

55,000 € 875 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Rekonštruovaný 3-izb tehlový byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie