NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,000 € 3513 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ -3-izb. byt – Trenčín, Bavlnárska ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 86 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na predaj Trenčín

169,990 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Budovy s potenciálom prémiového bytového komplexu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 4,680 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PR

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3548 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 3 izbový byt s terasou 176 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 176 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2131 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT / TOP CENA | 67 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | - | 70 m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT | 67 m² + LOGGIA | TRENČÍN – JUH | Chcete si vytvoriť bývanie presne

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

131,500 € 1879 €/m²

3i byt Trenčín - súkr.PARKOVISKO, SIHOŤ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Švermova 1615/29 | 68 m²

Predám slnečný kompletne zrekonštruovaný( v roku 2025) 3izbový byt na Švermovej ulici na Sihot

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | Krásny 3 izb. byt | ul. 28. októbra, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 67 m²

REZERVOVANÉ | Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

178,420 € 2663 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Trenčín

3 izbový byt | 65 m²

Vytvorte si vaše bývanie snov! SHARK REAL Vám ponúka na predaj 3 - izbový byt s v pôvodnom sta

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Trenčín

149,000 € 2292 €/m²

Na predaj 3 izbový, čiastočne prerobený byt v Trenčíne, Juh, Šafárikova ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | šafárikova | 68 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=LCYNpmzdaZn Video prehliadka TU

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,000 € 2471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj príjemný 3 izbový byt s balkónom na Sihoti I v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sihoť I v Trenčín. Byt sa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2236 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3. Izbovy byt - Trenčín Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | 71 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,000 € 2211 €/m²

Novinka
Novinka

Vážky | 3-izbový byt (A2.3J)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,123 € 2974 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Veľký 3i byt 81m2, Halalovka 64 - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 81 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou bytu 81m2, ktorý sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1E), 3i byt 87 m2, predzáhradka 138 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.1E v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

416,500 € 4777 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2A, 3i byt 79,4m2 s balkónom 5,9m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.4 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,304 € 4198 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1B), 3i byt 89 m2, predzáhradka 120 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 89.09 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt s označením C.1B – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

404,250 € 4538 €/m²

RADO | Na predaj 3i byt 75m2 ul. Mateja Bela | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 75.28 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Juh, na u

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,900 € 1925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Trenčín – JUH II - 95 m2 + parkovanie

Reality Trenčín

3 izbový byt | 95 m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt v Trenčíne – JUH II - 95 m2 + parkovanie Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,000 € 2684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie