Na predaj 3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra)

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 68 m²

3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra) Hľadáte ideálne bývanie

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,990 € 1750 €/m²

Exkluzívne 3- izbový byt s loggiou

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Strojnícka | 70.72 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3- izbový byt s loggiou: Lokalita: Str

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

126,000 € 1782 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-izbový byt 105m2 s klimatizáciou a výťahom, BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 105 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len pár minút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,000 € 4371 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt s balkónom, klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v tichej lokalite mesta Dunajská Streda – Smetanov háj na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s úži

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2348 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s loggiou a výťahom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | Výnimočne veľký trojizbový byt s veľkou komorou a šatníkom v meste Nové Mesto nad Váhom na predaj!

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt nachádzajúci s

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

130,000 € 1695 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zariadený trojizbový byt s balkónom, parkovaním v obci Vydrany na predaj !

Reality Vydrany

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s podlahovou p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vydrany

130,000 € 1884 €/m²

3-izbový byt prerobený na 4-izbový v príjemnej lokalite

Reality Šaľa

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Hľadáte pokojné a komfortné bývanie ? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka so súhlasom majiteľa n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 1844 €/m²

predaj veľký, slnečný 3-izbový byt na A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 82.34 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný 3-izbový byt s výmerou 82,34 m2, s tromi balkónmi, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2490 €/m²

Predaj - 3-izbový byt v tehlovom bytovom dome, garáž, Vráble, o. Nitra

Reality Vráble

3 izbový byt | 1.mája | 81 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA ! Ak preferujete bývanie v byte pred rodinným domom a potrebujete priestran

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vráble

160,000 € 1975 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 3 izbový byt v Žiline na Vlčincoch 75 m2

Reality Žilina

3 izbový byt | Piešťanská | 75 m²

PREHĽAD: Na predaj máme pre vás exkluzívne tento priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbov

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

190,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

3-izbový byt so záhradou v pokojnej bytovke – Zelený Háj

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | Holanovo | 57 m²

Nie každý hľadá byt v paneláku. Niekto hľadá pokoj. Menej susedov. A bonus, ktorý sa pri byte

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

57,000 € 1000 €/m²

VEĽKÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT 76 M2, 4 LÓDŽIE, NAJVYHĽADÁVANEJŠÍ TYP BYTOV V TICHEJ A TOP LOKALITE, BREZNO S VÝHĽADMI

Reality Brezno

3 izbový byt | 76 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezno

133,200 € 1753 €/m²

Exkluzívna ponuka slnečného bytu v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 70.96 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Moniky Kováčovej - 0902250853 Vám po

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

46,800 € 660 €/m²

Pekný 3 izbový byt Gessayova ul., Petržalka 2/6

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Gessayovej ul. v Petržalke v Petržalke o veľkosti 69 m2 + 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3696 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S DVOMA LODŽIAMI, HRONCOVA UL., KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hroncova | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s dvoma lodžiami na Hroncovej ulici v Košiciach, mestsk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,000 € 3269 €/m²

KH-1071, 3 izbový byt na predaj, Svinia, Prešov

Reality Svinia

3 izbový byt | 70 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3‑izbový byt v obci Svinia len 9 km od mesta Prešov, situovaný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Svinia

83,000 € 1186 €/m²

člen NARKS

Väčší 3-izbový byt na predaj, SNP, SEČOVCE ***73,89 m2***

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou na sídlisku SNP v Seč

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sečovce

94,900 € 1282 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom, Handlová ul. Prievidzská, 2.poschodie

Reality Handlová

3 izbový byt | Prievidzská | 62 m²

Realitná kancelária Domov - Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, v Hand

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie