Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Gazdovskej ulici v Komárne.

Reality Komárno

3 izbový byt | Gazdovská ul. | 84 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Gazdo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Komárno

145,000 € 1726 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Košická ulica s výmerou 84 m²

Reality Komárno

3 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Košická ulica s výmerou 84 m². Nehnuteľnosť

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Komárno

133,000 € 1583 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mestianska ulica

Reality Komárno

3 izbový byt | Meštianska ul. | 75 m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mestianska ulica Ponúkame na pre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Komárno

145,000 € 1933 €/m²

Slnečný trojizbový byt na predaj, Komenského ulica, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 74 m²

Hľadáte pre svoju rodinu slnečný trojizbový byt v tichej lokalite, dobrým parkovaním a bezprost

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1554 €/m²

Moderné a konfortné bývanie v 3 izbovom byte, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | VII. sídlisko | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v Komárne? Jednou z možností by mohol byť 3-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2204 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Jeden z najlepšie riešených 3-izbových bytov v Danubia Residence (B206)

Reality Komárno

3 izbový byt | Parná | 74.09 m²

Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

220,000 € 2969 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE NA VODNEJ Ul.

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná ul. | 82 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v Komárne na Vodnej ulici. Byt s úžitkovou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

Krásne nové byty v novej štvrti v Komárne na predaj

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 108.5 m²

Ponúkame Vám krásny nový byt v novej obytnej štvrti v Komárne. Nový 3 izbový byt, v ktorom ešte

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

255,000 € 2350 €/m²

Cz16 - Na predaj priestranný 3-izbový byt v mimoriadne vyhľadávanej lokalite – ideálne 2. poschodie

Reality Komárno

3 izbový byt | Vnútorná Okružná | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3, v po

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

89,900 € 1232 €/m²

CZ20 - NA PREDAJ 3 izbový priestranný byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 76 m²

Hľadáte priestranné bývanie v čistom a pokojnom prostredí? Tento prerobený 3-izbový byt je prip

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1513 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - podnikateľský priestor, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý je prispôsobený na podnikteľské účely. Výmera priestoru

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,000 € 1581 €/m²

Na predaj krásne zrekonštruovaný 3 izbový byt, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekne a kvalitne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Komárne. Byt má výmeru

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1901 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, vlastné kúrenie, garáž, na Alžbetinom ostrove, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 83 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame veľmi zaujímavý byt s vlastnou garážou, v tehlovom

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1386 €/m²

Veľký 3 izbový byt na Vodnej ulici, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná ul. | 76 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt na Vodnej ulici. Byt má výmeru 76m2, nac

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Komárno

126,000 € 1658 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, tehlový, ul. Priateľstva, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 63 m²

Ponúkame na predaj tehlový byt, ktorý bol pôvodne 2 izbový. Rekonštrukciou a umiestnením kuchyn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1348 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite na Meštianskej ulici.

Reality Komárno

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt o rozlohe 73 m2 s balkónom, ktorý sa nachádza vo vyhľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

109,900 € 1505 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v bytovom dome s do

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1397 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom a lo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Rekonštruvaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt sa nachádza v ok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Rekonštruovaný 3-izb tehlový byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

VÝHODNE! Kompletne zrenovovaný 3 izbový byt s loggiou na Generála Klapku v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 55 m²

Ponúkame Vám výhodne na predaj 3 izbový byt s loggiou v slušnej lokalite Komárna na Ul. Generál

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1545 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23066)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie