Na predaj 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Jesenského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 3-izbový byt na Jesenského uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 72 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,000 € 2208 €/m²

Predaj, 3izb.byt, 69m2, Kysucké Nové Mesto (805-113-JAS)

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Revolučná | 69 m²

805-113-JAS Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s balkónom v meste Kysucké Nové Mesto.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 2319 €/m²

3 izbový apartmán 118 m2 centrum Kysucké Nové Mesto 159.999 €

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 118 m²

Ponúkame na predaj priestranný apartmán s 3-izbovou dispozíciou nachádzajúci sa v centre Kysuck

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,999 € 1356 €/m²

Exkluzívna ponuka - 3 izbový byt po rekonštrukcii v KNM - Kamence

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 9. Mája | 77.5 m²

Ponúkame na predaj väčší zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v dobrej a vyhľadávanej

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Trojizbový byt, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 54 m²

Vo výhradnej spolupráci s klientom Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt po úplnej rekonštrucii v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

177,900 € 3294 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie