3 izbový byt | Nemocničná | 87.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Brezovec – Kubínske terasy. B
265,000 € 3039 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
N013-123-STK Ponúkam Vám investičnú príležitosť. Predaj dvoch samostatných trojizbových bytovýc
1,300,000 €
3 izbový byt | Matúškova | 90 m²
NOVÁ ETAPA ŽIVOTA V NOVOSTAVBE: JEDINEČNÁ PONUKA VOĽNÝCH BYTOV V REZIDENCIA KUBÍNPredstavujeme
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Chočská | 62 m²
REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o
Cena dohodou
3 izbový byt | 59 m²
PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového
Cena dohodou
3 izbový byt | Martina Hattalu | 67 m²
REZERVOVANÉ !!! AstonReal ponúka na predaj 3 - izbový byt v Dolnom Kubíne, ulica Martina Hatta
Cena dohodou
3 izbový byt | Hviezdoslavovo nám. | 79 m²
Realitná kancelária REMAX Vám ponúka nový 3 iz.byt v Dolnom Kubíne v centre na Hviezdoslavovom
199,900 € 2530 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavovo nám. | 92 m²
Realitná kancelária REMAX Vám ponúka nový 3 izbový byt v Dolnom Kubíne v centre na Hviezdoslav
249,900 € 2716 €/m²
3 izbový byt | Športovcov | 66.5 m²
Ponúkame na predaj kompletne vyprataný a ihneď voľný 3-izbový byt na ulici Športovcov (sídlisko
141,000 € 2120 €/m²
3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 73.11 m²
Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie. 3-izbový byt o výmere 73,11
159,897 € 2187 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 83 m²
Realitná kancelária OREA predstavuje novostavbu v projekte Byty na námestí v Dolnom Kubíne ktor
254,900 € 3071 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 79 m²
244,900 € 3100 €/m²
3 izbový byt | SNP | 74.55 m²
3,5-izbový byt v POVODNOM STAVE na ulici SNP v Dolnom Kubíne prináša výbornú príležitosť vytvor
149,900 € 2011 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
Pre pozretie videa skopírujte tento link - youtu.be/1B9FIPj3sXU YNI Vám v exkluzívnom zastúpen
210,000 € 3684 €/m²
3 izbový byt | Dukelských hrdinov | 73.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Brezove
159,740 € 2173 €/m²
3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 78 m²
Ponúkame na predaj štýlovo prerobený 3-izbový byt v novšom bytovom dome na ulici Ľ. Štúra v obľ
174,000 € 2231 €/m²
3 izbový byt | Odbojárov | 73 m²
Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, kvalitu a skvelú polohu? Práve ste ho našli. Ponúkame na preda
194,000 € 2658 €/m²
3 izbový byt | Chočská | 82 m²
Ponúkame na predaj kompletne prerobený trojizbový byt o výmere 82 m² na Banisku. Byt sa nachádz
178,000 € 2171 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.