rezervované - Na predaj 3-izbový byt Košice – Terasa, Jazmínová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 53.87 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Jazmínovej ulici v jednej z najobľ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,500 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezervované - Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisko Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Polárna | 65 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

191,500 € 2946 €/m²

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,000 € 3770 €/m²

člen NARKS

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt predaj Prievidza, Staré sídlisko, čiastočná rekonštrukcia, 64 m2, OV.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na starom sídlisku v panelom dome, so vstupom s elektrickým vrá

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1453 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

164,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Praktický 3-izbový byt s lodžiou, Bratislava, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

244,900 € 3499 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Predaj, 3-izbový byt s balkónom v blízkosti centra mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²

Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

162,500 € 2500 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou pár krokov od centra mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 106 m²

✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,900 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3 izbový byt v Kolárove - REZERVOVANÉ !

Reality Kolárovo

3 izbový byt | Školská | 81.43 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka pre Vás NA PREDAJ 3 izbový klimatizovaný byt o ro

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

93,900 € 1153 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na Hradnom kopci pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnej ulici Starého Mesta, pár minút peši od Horského

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3882 €/m²

WFG | Na predaj 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt 70,4 m² na predaj | Hájik, Žilina | 176 000 €

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 70.4 m²

Na predaj ponúkame 3+1 izbový byt s loggiou v stabilnom bytovom dome na Hájiku v Žiline — lokal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

176,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt v lukratívnej časti pri parku na vikárskej ulici

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 63 m²

VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt kompletne zariadený na Vikárskej ulici v centre mesta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nitra

180,000 € 2857 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Trojizbový byt, 68 m2, Štefánikova 387/9, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný 3-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Štefánikove

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

96,800 € 1424 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v Hrnčiarskej Vsi – balkón, pivnica a dostupná cena

Reality Hrnčiarska Ves

3 izbový byt | Pondelok 174 | 70.77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Hrnčiarska Ves, časť Podpolie, vhodný na bývanie aj ako

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarska Ves

19,200 € 271 €/m²

LEGEND - 3D - Jedinečný 3i byt Veľký Lapáš, terasa, záhrada, altánok, 2x parkovacie státie, 2x pivnica

Reality Veľký Lapáš

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

*** TOP LOKALITA PRI NITRE, CENTRUM OBCE, SLNEČNÝ, VLASTNÉ KÚRENIE, KRB *** *** 3D virtuálnu p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Veľký Lapáš

139,990 € 2154 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Nitra

3 izbový byt | Levická | 65 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 2154 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: NOVÁ CENA! 3 izbový byt v okrajovej časti, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Orviská cesta | 94 m²

Realitná kancelárie New Living dáva do pozornosti predaj 3-izbového bytu v tichej v okrajovej č

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

112,900 € 1201 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie