Na prenájom Kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným kúrením – Kysucké Nové Mesto, Revolučná ulica

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Revolučná | 56 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko doslova na dosah ruky? Ponúkame vám na prenájom kompletne zari

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Investičná nehnuteľnosť | Penzión | KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 1. mája | 680 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj kompletne vybavený penzión s reštauráciou nachádzajúci sa v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Kysucké Nové Mesto

699,900 € 1029 €/m²

Na prenájom pekný 1 izbový byt Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Kysucké Nové Mesto | 37 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný pekný 1-izbový byt o výmere 37 m2 - Kysucké Nové Mesto. Ši

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom | 2-izbovy byt s parkovaním, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 48 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom moderný a svetlý dvojizbový byt nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

460 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predáme 2 izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

REZERVOVANÉ - Predáme 2 izbový byt o výmere 54m2 v pôvodnom stave na Nábrežnej ulici v Kysucko

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

125,000 € 2315 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Kysucké Nové Mesto ID 105442

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

96,000 € 120 €/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v KYSUCKOM NOVOM MESTE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. Garsón

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Kysucké Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v KYSUCKOM NOVOM MESTE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. 2 izbový

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Kysucké Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na predaj rodinný dom s bazénom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | - | 260 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite Kysuckého Nového Mesta. Nehn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

379,000 € 1458 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Jesenského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 3-izbový byt na Jesenského uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Predaj prípadne zámena RD za 2-izb byt Budatínska Lehota

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Budatínska Lehota | 110 m²

Reality Rent Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom s priestranným pozemkom o rozlohe 1515 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

144,500 € 1314 €/m²

Novinka
Novinka

Polyfunkčný objekt na predaj Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Neslušská cesta | 1,020 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt, postavený na rovinatom pozemku 2428m2, na ulici Neslušsk

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Objekty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt na predaj Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Revolučná | 38 m²

Ponúkame na predaj 38m2 veľký 1izbový byt na ulici Revolučná v Kysuckom Novom Meste. Nachádza s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

120,000 € 3158 €/m²

Nový 3i byt v blízkosti centra

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 66.26 m²

Bývanie v blízkosti centra. Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 72 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,000 € 2208 €/m²

NOVOSTAVBA_Prenájom 2 izb. byt, vonkajšia terasa s predzáhradkou /83m²/ + park. miesto, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Litovelská | 83 m²

3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=Zbh9YhfktLX Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný trojizbový byt s výmerou 78 m², ktorý sa nachádza v novej náds

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 4-izbový bungalov v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Kukučínová | 106 m²

Na predaj: 4-izbový bungalov v Kysuckom Novom Meste Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový b

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

299,900 € 2829 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 1.mája | 90 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj: Obchod, 99m2, Kysucké Nové Mesto (262-15-MACHAa)

Reality Kysucké Nové Mesto

Reštauračné priestory | Bočná | 180 m²

(262-15-MACHAa) Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb. Predáva sa plne funkčná pizzéria

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

216,000 € 1200 €/m²

Predaj, 3izb.byt, 69m2, Kysucké Nové Mesto (805-113-JAS)

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Revolučná | 69 m²

805-113-JAS Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s balkónom v meste Kysucké Nové Mesto.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 2319 €/m²

Rodinný dom Budatínska Lehota, okres Kysucké Nové Mesto, 1093m2 189-12-PEMOa

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

189-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom v Budatínskej Lehote, mestskej časti

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 800 €/m²

!! REZERVOVANÝ !! investičný 2+kk byt, Kysucké Nové Mesto - Kamece, Revolučná ulica, LEN U NÁS!

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Revolučná | 42 m²

Lokalita : Kysucké Nové Mesto - Kamence, Revolučná ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb :

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

135,000 € 3214 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie