Novostavba 3-izb byt pri obchodnom centre - Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | - | 60 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 3-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

128,000 € 2133 €/m²

Váš nový domov začína Na Klásku

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | - | 56 m²

STARS REALITY Vám prináša novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú architektúru, pra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

108,000 € 1929 €/m²

Skolaudované - 4 izbová NOVOSTAVBA mezonetu

Reality Zlaté Klasy

4 izbový byt | - | 110 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 4-izb. mezonet v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v centre v obci Zlat

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

165,000 € 1500 €/m²

PLUS REALITY | Moderný a elegantný dvojposchodový rodinný dom v obci Zlaté Klasy na predaj!

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, moderný a elegantný dvojposc

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

435,000 € 1740 €/m²

PLUS REALITY | Garáž – v obci Zlaté Klasy na predaj!

Reality Zlaté Klasy

Garáž | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v obľúbenej lokalite Zla

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

7,000 € 389 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt v zateplenom bytovom dome s výťahom v obci Zlaté Klasy na predaj !

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt v pôvodnom sta

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

95,000 € 1439 €/m²

Predaj stavebných pozemkov, Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na predaj stavebné pozemky s inžinierskými sieťami v obci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Klasy

Cena na vyžiadanie

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | - | 280 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Zlaté Klasy, s možn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,000 € 925 €/m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,990 € 1368 €/m²

Priestranný trojizbový byt v obci Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Sídlisko | 85 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v centre obce Zlaté Klasy. • Vlastnosti nehnuteľ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

129,990 € 1529 €/m²

DIRECTREAL|726 m2 skladových, alebo výrobných priestorov na predaj v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Výrobný objekt | Malomágerská cesta | 726 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na PREDAJ: MULTIFUNKČNÝ 2-POSCHO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

160,000 € 220 €/m²

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU, ZLATÉ KLASY

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Nezadaná | 76.91 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

Cena dohodou

Priestranný 3 izbový byt s GARÁŽOU a so záhradkou v štvorbytovke v obci Zlaté Klasy- výborná lokalita

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Školská | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame priestranný, 3 izbový byt na ulici Školská, v obci Zlaté Klasy. Byt sa

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

135,000 € 1824 €/m²

Luxusný, priestranný 6 izbový rodinný dom s wellness, bazénom a veľkým pozemkom – Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | Športová | 536 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj reprezentatívny, luxusný rodinný dom skolaudovaný v roku 1997

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

Cena na vyžiadanie

Útulný, 2 izbový tehlový rodinný dom v obci Zlaté Klasy- garáž a veľlký pozemok

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | Pekná cesta | 60 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj príjemný, útulný 2-izbový rodinný dom v obci Zlaté

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

155,000 € 2583 €/m²

Luxusný 4 izbový rodinný dom Zlaté Klasy - PREDAJ

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | Agátová ulica | 105 m²

Exklusívne Vám ponúkame krásny 4 izbový rodinný dom s garážou a bazénom vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Zlaté Klasy

365,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponuka pre Developerov

Reality Zlaté Klasy

Iný objekt na bývanie | Šamorínska cesta | 3,000 m²

RK Samaria real Vám ponúka jedinečný objekt vhodný na rekonštrukciu alebo aj na výstavu bytovéh

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

150 €/m2 0 €/m2

4.izb.rodinný dom v obci Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | Záhradnícka | 150 m²

Realitná kancelária SAMARIA REAL s.r.o. Vám ponúka 4 izbový RD v tichej časti v slepej uličke

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

295,000 € 1633 €/m²

PREDANÉ , Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite v Zlatých Klasov - Rastice

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Nezadaná | 78.3 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlový 3-izbový byt v obci Zlaté Klasy, katastr

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

Info v RK

IBA U NÁS-4-IZBOVÝ BYT,ZLATÉ KLASY,NOVOSTAVBA,BALKÓN,PARKING,128m2

Reality Zlaté Klasy

4 izbový byt | 128 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

223,800 € 1748 €/m²

IBA U NÁS-4-IZBOVÝ BYT,ZLATÉ KLASY,NOVOSTAVBA,BALKÓN,PARKING,100m2

Reality Zlaté Klasy

4 izbový byt | 100 m²

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

188,900 € 1889 €/m²

DIRECTREAL|Multifunkčný 2-poschodový objekt, 726m2 na predaj v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Polyfunkčný objekt | Malomágerská | 726 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj multifunkčný 2-poschodo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

160,000 € 220 €/m²

BOSEN |2 Izb byt v novostavbe, 52 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 49.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

116,862 € 2361 €/m²

člen NARKS

BOSEN |3 Izb byt v novostavbe, 60,3 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | 60.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

136,240 € 2259 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie