Apartmán dvoizbový - Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 74.5 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Mezonetový Apartmán Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Mezonet | 130.8 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

374,000 € 2859 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový 2-izbový apartmán s výhľadom na Tatry vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Tatranská | 47 m²

BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

155,000 € 3298 €/m²

Top
Top

DELTA - 2 BALKÓNY S VÝHĽADOM NA LOMNIČÁK + PARKOVANIE | INVESTIČNÝ APARTMÁN, VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 55 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

180,000 € 3273 €/m²

DELTA – Veľký 2-izbový byt (68 m²) s balkónom, vlastným kúrením a parkovaním – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 68 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa, ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - LUKRATÍVNA PONUKA STAVEBNÉHO POZEMKU VO VEĽKEJ LOMNICI!

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 836 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám prináša jedinečnú príležitosť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

DELTA PROPERTY - Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu zariadenia na šport a rekreáciu

Reality Veľká Lomnica

Iný stavebný pozemok | Veľlká Lomnica | 12,788 m²

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa vám ponúka na predaj pozemok, ktorý

Publikované: 28.08.2020 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

60 €/m2 60 €/m2

DELTA-3izbový byt na prenájom, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Veľká Lomnica | 110 m²

Delta property Vám ponúka na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s terasou , ktorý je zariadený

Publikované: 26.05.2016 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, VEĽKÁ LOMNICA, 1034m2

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Javorová | 1,034 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

159,900 € 155 €/m²

EXKLUZÍVNE/nové rodinné domy vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Vysoká | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 4 nové rodinné domy v podtatranskej

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

349,000 €

Stavebné pozemky so všetkými IS, Veľká Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 900 m²

ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky v novej lokalite pod

Publikované: 20.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Prenájom 3-izbového apartmánu vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a veľký 3-izbový apartmán vo Veľkej Lomnici. Nachádza sa v pod

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ:Pozemok so stav. povolením na penzión/apart.dom

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Výborná voľba pre tých klientov, ktorí hľadajú pozemok už s vydaným stavebným povolením na výst

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Priestranný pozemok pri golfovom areáli pod Tatrami

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,192 m²

Výborná voľba pre tých, ktorí hľadajú oddych v blízkosti lesa a hôr. Ponúkame na predaj pozemo

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Rodinné domy v krásnej lokalite pod Tatrami

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame na predaj nadčasové domy na podhorí Vysokých Tatier, postavené ekologicky a trvácne.

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

330,000 € 2357 €/m²

Apartmán pod Tatrami na prenájom

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Bývanie v príjemnej lokalite pod Tatrami. Ponúkame na prenájom veľmi pekný 2-izbový apartmán v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového apartmánu vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | 98 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a priestranný 3-izbový apartmán s pekným výhľadom na Tatry a o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rovinatý stavebný pozemok (1271 m2) Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²

Číslo ponuky: 8802 - Ponúkame NA PREDAJ ATRAKTÍVNY ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK nachádzajúci sa v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Multifunkčný dom s veľkým pozemkom (1656 m2) Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 258 m²

Číslo ponuky: 9185 - Ponúkame NA PREDAJ ATRAKTÍVNY DOM NA POHODLNÉ BÝVANIE ALE AJ PODNIKANIE S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinatý stavebný pozemok (1271 m2) Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Pozemok pri lese (1441 m2), Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 1,441 m²

Číslo ponuky: 8045 - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica, okres Kežmarok.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Exkluzívna VILA Veľká Lomnica Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Golfová | 486 m²

Číslo ponuky: 8781 - Ponúkame na PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM - VILU S ATRAKTÍVNYM VÝHĽADOM N

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 82.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

135,200 € 1643 €/m²

Pozemok a všetky IS Golfová ulica, Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²

Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

190 €/m2 190 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie