Na predaj - 3-izbový byt s potenciálom 4-izbového (82 m²), Martin - Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Hľadáte bývanie, kde Vám nikto nebude „skákať nad hlavou a ktoré môže rás

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

147,500 € 1891 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3-izbový byt v Hlohovci – ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 71 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, udržiavaný a zariadený 3

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

147,000 € 2070 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt v pôvodnom stave v Námestove!

Reality Námestovo

3 izbový byt | 62 m²

CENA NA VYŽIADANIE V RK! Ponúkame na predaj trojizbový byt v obľúbenom meste Námestovo, ktorý p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námestove!

Reality Námestovo

3 izbový byt | 59 m²

CENA NA VYŽIADANIE V RK. TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

Priestranný 3-i byt s garážou a záhradkou – Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

Predaj 3 izbový byt Prievidza Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte bývanie v Prievidzi, ktoré spája praktickú lokalitu, dostatok priestoru a možnosť dotvo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

107,900 € 1686 €/m²

Predaj 3-izbový byt centrum

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 79.21 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v centre mesta. Byt má rozlohu cca 80 m2, je čias

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1490 €/m²

Zaujímavá investičná príležitosť, Dvojgeneračný byt v Prievidzi na Dlh

Reality Prievidza

3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²

Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

249,000 € 1702 €/m²

"ZNÍŽENÁ CENA" Na predaj 3-izbový byt

Reality Levice

3 izbový byt | Na lúkach | 52 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt, ulica Na Lúkach, Levice. Nachádza sa v dobre

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

91,000 € 1750 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Hornej Vsi

Reality Horná Ves

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Horná Ves

135,000 € 1875 €/m²

PREDANÉ!!!EXLUZIVNE na predaj 106 m2 LUXUSU v centre Košíc: 3izb tehlový veľkorysý byt na Hlavnej ulici v Košiciach s parkovacím miestom

Reality okres Košice I

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne v TUreality na predaj – 3-izbový podkrovný byt v centre Košíc, Hlavná ulica TUreali

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj

390,000 € 3679 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

-REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaeliho | 66 m²

Ponúkame Vám 3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, tichá lokalita, plocha 66 m2, čiastočná rek

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

3 izbový byt na predaj v Martin centrum

Reality Martin

3 izbový byt | Thurzova | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 8 v zateplenom byt

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 2217 €/m²

RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dudince

140,000 € 1300 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 3-izbový byt s loggiou – Prešov - Sekčov, pri OC MAX

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 2460 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

DELTA - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT s GARÁŽOU - vlastné kúrenie, balkón, nízke náklady - TATRANSKÁ KOTLINA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 70 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj úžasný 3-izbový byt

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 26.03.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2643 €/m²

Areté real - Predaj veľmi pekného, zrekonštruovaného 3-izbového bytu s priestrannou loggiou, Svätoplukova ul, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3068 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie