Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ivana Krasku, Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Revúca

74,990 € 1119 €/m²

Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m²

Reality Lučenec

3 izbový byt | K. Kuzmányho | 104 m²

Exkluzívna ponuka: Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m² . Ponúkam na predaj pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1144 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 81.79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o rozlohe 81,79m2 v meste Levice. Po

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Levice

121,000 € 1504 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 3 izbový byt v Bratislave Petržalka v blízkosti jazera Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 70 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priestranný pekný 3 izbový byt na 1.posch. /12.p. (druhé podlažie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s krásnym výhľadom na Zobor – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 76.86 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom o výmere 77 m², situovaný na na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,900 € 2198 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt, 82 m2, Luhy, Partizánske.

Reality Partizánske

3 izbový byt | Veľká okružná | 82 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája moderný komfort s pokojom prírody? Exkluzívne Vám ponúkame na p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Partizánske

104,900 € 1279 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme do ponuky 3-izbový byt

Reality Nimnica

3 izbový byt | 66 m²

Pripravujeme do ponuky priestranný 3-izbový byt v obci Nimnica o výmere 66 m², ktorý prešiel či

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nimnica

155,000 € 2348 €/m²

Exkluzívne na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 65,60m2 v Liptovskom Mikuláši časť Okoličné.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Žiarska | 65.6 m²

Exkluzívne vám na predaj ponúkame jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3 izbový byt o v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,900 € 1523 €/m²

Exkluzívne iba u nás, ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou na ulici Kpt. Nálepku.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 73.21 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Levice

123,000 € 1680 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v tehlovej bytovke v Leviciach.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 64.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v tehlovej bytovke s loggiou, o rozlohe 64,56m2. Byt je sve

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Levice

83,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt na Jílemníckeho ulici v Leviciach.

Reality Levice

3 izbový byt | 66.8 m²

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Levice

105,000 € 1572 €/m²

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Handlová FM2453

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 65.6 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt po

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,990 € 1219 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt priamo v centre mesta Humenné – ul. Kukorelliho

Reality Humenné

3 izbový byt | Kukorelliho | 59 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt (59 m²) nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite priamo v centre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký trojizbový byt v osobnom vlastníctve na Košickej ulici v Humenn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

115,000 € 1494 €/m²

člen NARKS

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

Neibrs | Na predaj tradičný provensálsky 3i byt, 78.5m2 s bazénom a výhľadom na more, Nice-Fabron, Francúzsko

Reality Francúzsko

3 izbový byt | Francúzsko

Nehľadajte byt s imitáciou provensálskeho štýlu ale bývajte v skutočne tradičnom provensálkom a

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj

499,000 € 6357 €/m²

VEĽKÝ 3 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 78.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v okresnom meste Levice

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA Ponúkam

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 175000 €/m²

Na predaj pekný 3 izb byt v Nitre, centrum mesta - Párovce.

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj pekný, svetlý 3-izbový byt s príjemnou atmosférou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v top lokalite, Šahy

Reality Šahy

3 izbový byt | Námestie M. R. Štefánika | 62.23 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v top lokalite, Šahy • Ponúkame na predaj pr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šahy

65,000 € 1045 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 3-izbový byt 77 m², Šahy – Výborná investícia aj bývanie

Reality Šahy

3 izbový byt | J. Thuróczyho | 76.71 m²

Priestranný 3-izbový byt (77 m²) v žiadanej lokalite – Šahy, ul. J. Thúroczyho • Hľadáte priest

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Šahy

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpou voľný - 3i BYT v obľúbenej časti - "HÁČKA" Pb

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na 6tom poschodí panelového b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

138,000 € 2029 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra)

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 68 m²

3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra) Hľadáte ideálne bývanie

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,990 € 1750 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie