1520 inzerátov v ponuke
Rekreačný pozemok | 824 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v Petrovej Lehote. Skôr, než si pozriete galériu, skopírujte
14,000 € 17 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Stavebný pozemok na predaj – Centrum obce Byster, len 4 km od Košíc! Hľadáte ideálne miesto pr
129,990 €
Rodinný dom | 537 m²
ZNÍŽENÁ CENA na novostavbu bungalovu iba 15 minút od Auparku ,TU Reality ponuka na predaj novos
334,000 € 622 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,483 m²
TUreality ponúka na predaj krásny slnečný pozemok v Trenčianskej Teplej vhodný na výstavbu rodi
180,000 € 121 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,362 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Hornej Súči o rozlohe 1362m2. Umiestne
49,999 € 37 €/m²
Lesná pôda | 4,316 m²
TUreality ponúka na predaj kúsok prírody, kde môžete uniknúť od ruchu mesta. Máme pre Vás skvel
10,000 € 2 €/m²
Rekreačný pozemok | 7,993 m²
IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj veľký slnečný pozemok o výmere 7993 m² v obci Hrabovka, i
41 €/m2 41 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kostolná-Záriečie. Pozemok je o rozlohe 800m
62,000 € 78 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 450 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v známej obci Jelka, okres Galanta, 10 km od Senca.
55,000 € 122 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,970 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: VIDEO ***** h
96,000 € 6579 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Video: https://youtu.be/bcGFfMl8n1E 3D: https://my.matterport.com/show/?m=PPyVsSwo3vS TUreality
69,500 € 146 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,289 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok na predaj v obci Tvrdomestice s rozlohou 1289m2. Po
39,900 € 31 €/m²
Polyfunkčný objekt | 643 m²
NA PREDAJ – Objekt s projektom v meste Bánovce nad Bebravou Zastavaná plocha: 347 m² Celková úž
330,000 € 513 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
TUreality , Vám ponúka na predaj trojizbový byt /164 m2/ v jedinečnej, modernej novostavbe, v ú
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 2,768 m²
TUreality ponúka na predaj veľký pozemok s potenciálom v obci Lubina. Je mierne svahovitý, s kr
134,990 € 49 €/m²
Rodinný dom | 225 m²
TUreality Vám ponúkajú na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokal
591,000 € 3022 €/m²
4 izbový byt | 110 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.
226,200 € 2056 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus
382,000 € 7074 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video ****http
105,000 € 735 €/m²
Administratívny objekt | 3,658 m²
TUreality ponúka na predaj 3-podlažnú polyfunkčnú budovu s administratívnymi, obchodnými a skla
4,100,980 € 1121 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s pekným pozemkom o rozlohe 700 m2 v obci Topoľ
139,500 € 1163 €/m²
Rekreačný pozemok | 8,835 m²
***Skôr ako si prezriete fotogalériu, skopírujte nasledujúci odkaz a pozrite si video nehnuteľn
49,900 € 6 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/azxOyMRnLS
31,000 €
Chalupa, rekreačný domček | 312 m²
Hľadáte ideálne miesto na oddych, kde sa príroda stretáva s pohodlím? Objavte svoju novú chatu
175,000 € 577 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.