Obchodný priestor 127,55 m² na ulici Dlhé lúky v Púchove

Reality Púchov

Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Púchov

274,000 € 2148 €/m²

Top
Top

POZEMOK PRE RD - kombinácia súkromia a dostupnosti - PÚCHOV

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Hoštiná | 422 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ pozemok v meste Púchov, v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

43,000 € 102 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA: 4IZ BUNGALOVOM S VÝMEROU 100 M2

Reality Púchov

Rodinný dom | Lúky | 82 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok s výstavbou moderného, funkčného

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

164,500 € 1915 €/m²

člen NARKS

PÚCHOV - PREDAJ POZEMKU SO 4IZ BUNGALOVOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 82 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ pozemok s výstavbou 4 izbového rodinného domu d

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

193,500 € 2360 €/m²

člen NARKS

STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM - PÚCHOV

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vieska-Bezdedov | 1,173 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - PÚCHOV

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

120,000 € 102 €/m²

člen NARKS

POZEMOK S RD V POKOJNEJ ČASTI MESTA PÚCHOV

Reality Púchov

Rodinný dom | Hoštiná | 59.74 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ pozemok s možnosťou výsta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

148,000 € 2477 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - PÚCHOV

Reality Púchov

2 izbový byt | F. Urbánka | 45 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM 2 izbový byt v centre m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Púchov

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU RD - PÚCHOV

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 107.13 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PREDAJ výstavbu 5iz rodinného do

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

120,000 € 1120 €/m²

člen NARKS

SLNEČNÝ, ROVINATÝ POZEMOK S MODERNÝM BUNGALOVOM - 169 000.-€

Reality Púchov

Rodinný dom | Lúky | 96 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ pozemok s výstavbou 4 izbového rodinného domu v

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

169,000 € 1760 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - REPREZENTATÍVNE PRIESTORY V MESTE PÚCHOV

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | F. Urbánka | 45 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM priestory vhodné na ka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: KRÁSNA, VEĽKÁ ZÁHRADA - PÚCHOV

Reality Púchov

Záhrada | Sasmoty | 0 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ krásnu záhradu so záhradn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

51,000 €

člen NARKS

4 IZ BUNGALOV S ATRAKTÍVNYM DIZAJNOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 80.57 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - prakt

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

116,000 € 1328 €/m²

člen NARKS

ÚTULNÝ RODINNÝ DOM S POZEMKOM - PÚCHOV - 956 M2

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 79.5 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka VÝSTAVBU modulárneho jednopodlažného rodinného domu:

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

185,100 € 2328 €/m²

člen NARKS

PRAKTICKÝ 3 IZBOVÝ BUNGALOV AJ S TERASOU 120 990,-€

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 85 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - prak

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

120,990 € 1423 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: PÚCHOV - HOLODOM S POZEMKOM NA SLNEČNOM POZEMKU

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 94.53 m²

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

188,200 € 1975 €/m²

člen NARKS

5-IZBOVÝ POSCHODOVÝ DOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 104 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU poschodového rodinného

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

138,000 € 1327 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV v tvare L

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 135 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - komp

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

202,800 € 1502 €/m²

člen NARKS

Záhrada - rekreačný pozemok /1975 m2/, Púchov

Reality Púchov

Záhrada | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1975 m2 v k.ú. Púchov. Nachádza sa v krás

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

11 €/m2

Rodinný dom v pôvodnom stave s vizualizáciou / 1028 m2 / - Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | 1,028 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Rezervovaný. Priestranný byt v centre mesta Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 74 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,000 € 1959 €/m²

Prenájom | 2 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

2 izbový byt | - | 58 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka praktické dispozičné

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom | svetlý 3 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

3 izbový byt | - | 64 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka komf

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný byt v TEHLOVEJ bytovke, Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Športovcov | 72 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES výhradne ponúka na predaj priestranný 3 izbový

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Púchov

110,000 € 1528 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Streženice - Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Streženice | 2,220 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2220 m2, vo vyhľadávanej obci Strežen

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

169,000 € 76 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (761)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23093)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie