1520 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | 106 m²
REZERVOVANÉ: Skopírujte si link na videoprehliadku bytu: https://youtu.be/QHhcxfsNAvo TUreal
269,000 € 2844 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,125 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
Cena dohodou
Rodinný dom | 270 m²
TU reality ponúka vo výhradnom zastúpení zriedkavú príležitosť na predaj. Rodinný dom vo vyhľad
499,000 € 1926 €/m²
Polyfunkčný objekt | 332 m²
TUreality ponúka na predaj POLYFUNKČNÚ BUDOVU v Rosine , zastavaná plocha 332m2 , dvojpodlažná
Cena dohodou
Rodinný dom | 130 m²
321,000 € 3223 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj posledné 2 byty v projekte Relax Residence v Rajeckýc
210,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Skor než si pozriete inzerát ,skopirujte si odkaz a pozrite si videoobhliadku nehnuteľnosti: h
459,000 € 2363 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
Pripravujeme na predaj stavebný pozemok v Horných Orešanoch. Dobrá lokalita a občianska vybaven
36,500 € 46 €/m²
Rodinný dom | 61 m²
Hľadáte cenovo dostupné bývanie v obľúbenej lokalite blízko Bratislavy? Tento kompaktný a moder
89,990 € 1475 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
TUreality ponúka Rodinný dom so záhradou a garážou v tichej lokalite Drahovce pri Piešťanoch! _
136,500 € 898 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 110 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY PO REKONŠTRUKCII SO SÚPISNÝM ČÍSLOM A
49,000 € 445 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU NA ELEKTRINU A OBECNÝ VODOVOD UMIESTNENÝ UPROST
80,100 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok 896 m2 v obci Bojničky. Všetky IS sú v dosahu. Poze
65,000 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 589 m²
Senica – Košútovec | 589 m² | inžinierske siete | projekt v cene | pripravený na výstavbu _____
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 96 m²
Chcete bývať vo vlastnom rodinnom dome, ktorý bude presne podľa vašich predstáv? Ponúkame vám m
129,990 € 1354 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Skopírujte si link na video: youtu.be/icZCT26LN5w _____________________________________________
Cena dohodou
Garsónka | 32 m²
TU reality so súhlasom majiteľa pripravuje na predaj 32m garzónku na KVP -v zateplenom dome /pr
Cena dohodou
3 izbový byt | 108.2 m²
***TU Reality - Najväčšia Nefrenšízová Realitná kancelária na Slovensku*** Vám v mene majiteľa
Cena dohodou
Rodinný dom | 122 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný 4 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa
150,000 € 1148 €/m²
Obchodné priestory | 171 m²
TU Reality ponúka priestory na podnikanie. Polyfunkčná dvojpodlažná budova v blízkosti Prešova
65,000 € 380 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
TU Reality predstavuje jedinú ponuku svojho druhu: Nový 3-izbový rodinný dom s veľkou krytou te
205,900 € 2867 €/m²
Rodinný dom | 4,046 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný tehlový rodinný dom v lukratívnej časti mesta Košice- Se
720,000 € 178 €/m²
Rekreačný pozemok | 14,367 m²
TUreality Vám predstavuje investičnú príležitosť. Výnimočný kus pôdy v nádhernej prírode v Hor
185,000 € 13 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 338 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku na Kykuli – súkromný únik do
209,000 € 589 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.