BE.LIVE COMPANY– PREDAJ– RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU– 2 PARKOVACIE STÁTIA- IDEÁLNA ALTERNATÍVA K BYTU– HRUBÁ BORŠA

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²

BE.LIVE Company ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej lokalite

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

259,900 € 2856 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Väčší, než sa zdá: Efektívne riešený dom s veľkorysou dennou časťou

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 100 m²

TARGETREAL ponúka na predaj nadštandardne zariadený rodinný dom s troma spálňami a prémiovým v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

299,900 € 2999 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša, okres Senec

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 1,007 m²

NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov! ✅ZÁKL

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

131,000 € 130 €/m²

Stavebný pozemok so sieťami na RD, nová cena

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 862 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

121,000 € 140 €/m²

Stavebný pozemok pri jazere – HRUBÁ BORŠA, okr. SENEC

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 840 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: PRÉMIOVÝ STAVEBNÝ POZEMOK PRI VODE – HRUBÁ BORŠA, OKRES SENEC ✅Základné

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

181,000 € 215 €/m²

Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša NOVÁ CENA , okres Senec

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 666 m²

NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša Hľadáte ideálne miesto na výstavbu vášho vysnív

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

101,000 € 152 €/m²

Pozemok k výstavbe RD, GREEN RESIDENCE, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 587 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

185,000 € 315 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne SP v Rezidencii so vstupom priamo do jazera

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne stavebne pozemky v Green Rezidencii v Hrubej Borši pri Senci, kto

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

250 €/m2 250 €/m2

Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 5-izbový bungalov - novostavba, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 5-izbový bungalo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

339,000 € 2306 €/m²

Na predaj nadštandardný moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a tepelným čerpadlom, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 115 m²

Wealth group ponúka na predaj kvalitný a premyslene riešený 4-izbový rodinný dom v novovybudova

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

299,990 € 2609 €/m²

Hrubá Borša, okr. Senec – NA PREDAJ NOVOSTAVBA - výborne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom s úžasnou rodinnou atmosférou, upravenou záhradou, terasou a parkovacím státím vo dvore.

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Pri lesíku | 97.3 m²

Wealth Group vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4i. RD, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

320,000 € 3289 €/m²

HRUBÁ BORŠA, OKR. SENEC - NA PREDAJ 4 izbový byt s vlastným kúrením a garážou.

Reality Hrubá Borša

4 izbový byt | Školská | 83 m²

WEALTH GROUP ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hrubá Borša, na ul. Školská. Situ

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

199,500 € 2404 €/m²

Pripravujeme na predaj - 2izb. byt so záhradou, 2 parkovacie miesta

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Golfová ulica | 65 m²

Chystáme do ponuky priestranný 2-izb. byt s terasou a vlastnou záhradkou v obľúbenej rezidenčne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

Info v RK

Novinka
Novinka

MODERNÁ NOVOSTAVBA – priamo v uzavretom golfovom rezorte – GREEN RESIDENCE: 4 iz., ul. Rezidenčná, Hrubá Borša, 284 000,-€

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 141 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj priestranný, moderný, poschodový rodinný dom, ktorý je 4 iz

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 2014 €/m²

REZIDENČNÝ POZEMOK S DUŠOU PARKU: Vaše budúce vidiecke sídlo v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rovná ulica | 8,749 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE exkluzívne predstavuje unikátny pozemok, ktorý definuje novú úroveň s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

1,749,800 € 200 €/m²

NA PREDAJ MODERNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE HRUBEJ BORŠE

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 105 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE REAL ESTATE Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý rodinný dom,

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

264,000 € 2514 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok s priamym vstupom do jazera l GREEN RESIDENCE Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná ulica | 1,396 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

300 €/m2 300 €/m2

Novinka
Novinka

Skvelá ponuka 4i RD v súkromnej rezidencii!

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 141 m²

Predaj moderného 4-izbového rodinného domu v lukratívnej rezidencii Green Residence, Hrubá Borš

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 2014 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 111876 | Novostavba dvojpodlažného štvorizbového domu v novej zástavbe obce Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri lesíku | 101 m²

Novostavba dvojpodlažného štvorizbového domu je situovaná v novej zástavbe obce Hrubá Borša s k

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

262,500 € 2599 €/m²

PREDAJ moderný 4 izbový rodinný dom v obci Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Jánovecká ulica | 101.4 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Hrubej Borši. Štýlová 5

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Hrubá Borša

325,000 € 3205 €/m²

stavebný pozemok v Hrubej Borši na predaj

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jazerná | 539 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Hrubej Borši na Jazernej ulici. Pozemok je o výmere

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

240 €/m2 240 €/m2

Kvalita bez kompromisov: Úsporný 4-izbový dom v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 104 m²

Hľadáte dom, kde sa nešetrilo na materiáloch a mesačné náklady Vás nezruinujú? V novej časti H

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

259,900 € 2499 €/m²

stavebný pozemok v Hrubej Borši na predaj

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jazerná | 539 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

240 €/m2 240 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie