Predaj zrekonštruovanej garsónky v Turzovke

Reality Turzovka

Garsónka | Nezadaná | 30 m²

Okres: Čadca, Mesto: Turzovka - širšie centrum, Rozloha: 30 m2, 1.p., Cena: 63.900 €, Uvedený

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Turzovka

63,900 € 2130 €/m²

Predaj rodinného domu, 137 m², Turzovka, ul. Vyšný Koniec

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 137 m²

Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Turzovka

250,000 € 1825 €/m²

Predaj rodinného domu, 138 m², Turzovka - Turkov

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Turzovka, v časti Turkov, ktorý sa nachádza v pokojnom h

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Turzovka

80,000 € 580 €/m²

ZĽAVA Rodinný dom 110m², pozemok 757m², Turzovka okr. Čadca

Reality Turzovka

Rodinný dom | Vyšný koniec | 330 m²

(N012-12-KNMA) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj podpivničený dvojpodlažný

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turzovka

129,900 € 394 €/m²

Predaj, pozemok, 3385m2, Turzovka - Turkov, okr: Čadca (728-14-JAS)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 3,385 m²

728-14-JAS Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Turkov o celk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

13 €/m2 13 €/m2

Pozemok Turzovka - Turkov, okres Čadca, 718m2

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | U Turkov | 718 m²

176-14-PEMOa Nová zľavnená cena !!! Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Turzovke, časť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

25,000 € 35 €/m²

Predaj, 2 izbový byt, 55m2, Turzovka, okr: Čadca (229-112-MACHa)

Reality Turzovka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

(229-112-MACH Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Turzovke. Celková výmera bytu: 55 m2. Byt s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turzovka

103,000 € 1873 €/m²

Predaj, pozemok 1432m2, Turkov (727-14-JAS)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 1,432 m²

727-14-JAS Ponúkame na predaj pozemok v meste Turzovka v časti Turkov o celkovej výmere 1432 m2

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

12.5 €/m2 13 €/m2

Predaj, pozemok, 1046m2, Turkov (726-14-JAS)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 1,046 m²

726-14-JAS Ponúkame Vám na predaj pozemok v meste Turzovka v časti Turkov o celkovej výmere 104

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

13 €/m2 13 €/m2

Zachovalá drevenica uprostred prírody, na okraji Turzovky

Reality Turzovka

Chalupa, rekreačný domček | 117 m²

Krásna drevenica vo výbornom stave sa nachádza v chatovej oblasti na okraji Turzovky. V jej oko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turzovka

60,000 € 513 €/m²

člen NARKS

NOVÁ NIŽŠIA CENA Dom / chalupa Turzovka – Turkov pripravený na rekonštrukciu, tichá lokalita, potôčik, les

Reality Turzovka

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE ponúka na predaj rodinný dom na rekonštrukciu v obci Turzovk

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turzovka

95,000 € 950 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1039 m2, Turzovka časť Turkov

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,039 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný a slnečný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v m

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

59,900 € 58 €/m²

Priestranný rodinný dom priamo v centre Turzovky s veľkým pozemkom

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 224 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj murovaný rodinný dom vo výnimočnej polohe priamo v centre mesta T

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Turzovka

169,000 € 754 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Pozemok určený na výstavbu v meste Turzovka (107-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v messte Turzovke , miestnej časti Predmier o c

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Turzovka

72,200 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka(103-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 880 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Predmier o

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

40,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pekný stavebný pozemok v meste Turzovka(104-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 961 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v meste Turzovka miestn

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Turzovka

36,900 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Rodinný dom v meste Turzovka (323-D)

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Na predaj priestranný 3-poschodový rodinný dom – skvelá investícia aj bývanie Hľadáte pr

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Turzovka

128,796 € 429 €/m²

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt v meste Turzovka(163-B)

Reality Turzovka

2 izbový byt | Stred | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v meste Turzovka o celkovej výmere 55 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Turzovka

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok v meste Turzovka(106-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 939 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 939 m2 v meste Turzovka v časti Predm

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 06.02.2024
Pozemky na predaj Turzovka

36,500 € 39 €/m²

člen NARKS

Prenájom: 3 izbový byt v meste Turzovka(258-P)

Reality Turzovka

3 izbový byt | Turzovka | 62 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný v centre mesta Turzovk

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Turzovka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: Lukratívny pozemok v meste Turzovka časť Predmier (332-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Na predaj krásny pozemok v Turzovke – ideálny na výstavbu rodinného domu alebo podnikanie!

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Pozemky na predaj Turzovka

55,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Predaj:Stavebný pozemok na developerský projekt v meste Turzovka(197-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Hlinené | 7,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Turzovka o celkovej výmere 7.000 m2, čo

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Turzovka

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne pozemok v meste Turzovka, časť Turkov(091-P)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 3,385 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok v meste Turzovka v časti Turkov o celkovej výmere 338

Publikované: 30.05.2023 Aktualizované: 22.05.2025
Pozemky na predaj Turzovka

13 €/m2 13 €/m2

člen NARKS

Predaj: Rekreačný pozemok v meste Turzovka(231-P)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turzovka | 363 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v meste Turzovka , okrajovej časti Hlinené o celkovej

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Turzovka

7,900 € 22 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie