3-izbová rekreačná chata 61 m², privátna rekreačná zóna Jazero Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 52 m²

BYVO reality ponúka na predaj 3-izbovú rekreačnú chatu 61 m² s vlastným mólom 16 m², v Privátn

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

222,222 € 4274 €/m²

3i byt v súkromnom areáli, zariadenie aj parking v cene!

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Kyselica 179 | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania vám ponúka na predaj unikátny 3 izbový byt s atypickým pôdorysom,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

159,990 € 2667 €/m²

pozemok ꓲ 400 m2 ꓲ GABČÍKOVO ꓲ rekreačný pozemok so stavebným povolením

Reality Vojka nad Dunajom

Rekreačný pozemok | 400 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Aký je hlavný parameter pre výber miesta

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

44,900 € 112 €/m²

Jazero Vojka - bungalov

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Areal - Jazero Vojka | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu murovaného bungalovu v súkromnom areáli, súčasťou ktoréh

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

199,500 € 2850 €/m²

RK RealityDS - Veľký 11,10 á pozemok, ticho a potenciál – rodinný dom len 20 km od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | - | 100 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj klasický vidiecky rodinný dom s príjemnou atmosférou, čiastoč

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

186,000 € 1860 €/m²

Vojka n/Dunajom: stavebný pozemok na RD

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 564 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rodinný dom vo Vojke nad Dunajom, cca 35 km vzdialenej od Bra

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

78,900 € 140 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj rekreačný dom pri jazere, Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 62 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný rekreačný dom – novostavbu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

130,000 € 2097 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 62 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

130,000 € 2097 €/m²

ALL INCLUSIVE |Na predaj 3-izb.rod.dom s dvojgarážou,Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s d

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

175,000 € 1458 €/m²

Na predaj 3 izbový RD v obci Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkáme Vám na predaj 3 izbový RD v boci Vojka nad Dunajom na 1292 m2 pozemku. Rodinný dom je

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

169,000 € 1690 €/m²

Na predaj dom v privátnej rekreačnej zóne pri jazere Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 95 m²

Wealth Group ponúka na predaj jedinečnú stavbu vytvorenú z modulov. Táto technológia ponúka šir

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

180,000 € 1895 €/m²

Na predaj dom v privátnej rekreačnej zóne pri jazere Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Vojčinske jazero | 119 m²

WEalth Group ponúka na predaj jedinečnú stavbu vytvorenú z m

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 14.05.2024
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

Romantická chata so súpisným číslom pri jazere, ihneď k užívaniu, Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame na predaj príjemnú rekreačnú chatu v chatovej oblasti pri Šulianskom jazere. Stavba je

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

160,000 € 457 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2-izbový dvojpodlažný dom, novostavba, Vojka - rekreačná časť

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 61.3 m²

F010-12-KADA3 Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekraeačného domu. Realitná kancelária

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

145,000 € 2365 €/m²

Na predaj 3-izbový dom, novostavba vo Vojke - rekreačná časť

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 62 m²

F026-12-KADA Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekreačného domu, v ktorom môžeš aj býva

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

140,000 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj| Celoročne obývateľný kompletne zariadený rekreačný dom v chránenej oblasti, Číčov, okr KN |Exkluzívne |Gofar RK

Reality Vojka nad Dunajom

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60.14 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký celoročne obývateľný a kompletne za

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

155,000 € 2577 €/m²

AFYREAL video Predaj chata pri jazere, 20min od Čunova, 3izb kompl zariadená novostavba pri jazere Vojka, pre milovníkov ticha.

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový dom - novostavba - bungalov pri Vojčianskom jazere nábytok na

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 3438 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AFYREAL VIDEO predaj 3-izb rekreačný dom pri Šulianskom jazere - KOMPLETNA REKONŠTRUKCIA - bývajte na dovolenke celý rok

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Vojkovské jazero | 98 m²

AFYREAL Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rekreačný dom po kompletnej rekonštrukcii priamo pri Vo

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

249,900 € 2550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Afyreal predaj skolaudovaný objekt na podnikanie alebo bývanie na Šulianskom jazere, tesne pri vode, nádherné prostredie.

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Šulianske jazero | 625 m²

Afyreal ponúka na predaj skolaudovaný objekt na reštauráciu alebo podnikanie - pripadne na býva

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

450,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AFYREAL predaj pozemku na stavbu rodinného domu s menšou novostavbou Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Pri hrádzi | 901 m²

AFYREAL ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 901 m² s malou rozostavanou novostavbou Ele

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

144,990 € 161 €/m²

DVOJPODLAŽNÝ REKREAČNÝ DOM V PRIVÁTNOM AREÁLI PRI VOJČIANSKOM JAZERE

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 71.84 m²

novostavba v jedinečnom projekte Jazero Vojka | len 30 minút od Bratislavy | kúpou voľný Sníva

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 71.84 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ CHATA PRI JAZERE BLÍZKO BRATISLAVY

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2292 €/m²

Vojka nad Dunajom - 3 izbový byt v novostavbe v uzavretom areáli v krásnom prostredí Lužných lesov

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Na predaj 3 izbový byt s park. miestom a pivnicou v krásnom prostredí Lužných lesov pri ramene

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

164,900 € 2748 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (770)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie