TUreality s.r.o.

Bratislava II

Kvačalova 4 821 08 529320

124 inzerátov v ponuke

Na predaj štartovací by v blízkosti VW fabriky v DNV v novostavbe

TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

160,000 € 4848 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality ponúkajú na predaj zaujímavý 1.izbový byt s možnosťou prerobiť na 2.izb v blízkosti Tehelného poľa

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavý byt ktorý by bolo možné upraviť z 1.izbového na 2.izbo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,500 € 5083 €/m²

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti Draždiaku a električkovej trate 37,6m2

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 37.6 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

187,000 € 4973 €/m²

Novinka
Novinka

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 89.2 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Toplianskej ulici 69,4m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 69.4 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,999 € 2882 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,72m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,999 € 3889 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV,57m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o výmere 57m2 sa nachá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4561 €/m²

Predané!!!Lokalita, priestor, pokoj 2-izbový byt s možnosťou úpravy na 4-izbový v blízkosti centra - 94 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

378,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 5-izbového rodinného domu s terasou, dvomi kúpeľňami, Senec, 181 m2

Reality Senec

Rodinný dom | 181 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj: 5-izbový rodinný dom s väčším pozemkom vo Sv

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senec

296,000 € 1635 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

Investičný 1 izbový byt blízko tehelného pola Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,999 € 5714 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4709 €/m²

1 izbový byt po rekonštrukcii s úžitkovou plochou 40 m2 v pokojnej časti Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,999 € 4500 €/m²

Predaj kompletne zrekonštruovanej rekreačnej chaty pri Devínskej Novej Vsi 85 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | 400 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tichom prostredí pri Dev

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

124,900 € 312 €/m²

Predané.Predaj Slnečného nadštandardného 2.izb.bytu s terasou a možnosťou úpravy na 3.izb.byt

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

284,990 € 4071 €/m²

3 izbová murovaná chata na trvalé bývanie, v stave štandard na 3,8 árovom pozemku v rekreačnej časti Gabčíkova pri ramenách Dunaja

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

TUreality ponúkajú celoročne obývateľnú 3 izbovú murovanú rekreačnú chatu s úžitkovou plochou 5

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

155,000 € 2719 €/m²

Modrá na predaj zrekonštruovaný 3.izbový byt 62m2+11m2 balkón

Reality Modra

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy?

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

Rekreačný domček na 6 árovom pozemku, priamo pri čarovnom Malom Dunaji 2 km od obce Hrubý Šúr, 7 km od okresného mesta Senec

Reality Hrubý Šúr

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

TUreality ponúkajú čarovné miesto s 2 izbovým rekreačným domčekom s úžitkovou plochou 65 m2, po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrubý Šúr

244,000 € 3754 €/m²

Rekreačný dom na 5,3 árovom pozemku v prírodnej časti Gabčíkova

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

TUreality ponúka 3 izbový murovaný rekreačný dom na 530 m2 rovinatom pozemku v krásnej lužnej p

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

199,000 € 3062 €/m²

2,2 árová záhrada v zastavanom území mesta Senec, s inžinierskymi sieťami pred pozemkom , s možnosťou postaviť drobnú stavbu.

Reality Senec

Rekreačný pozemok | 220 m²

TUreality ponúkajú zaujímavý rekreačný pozemok s výmerou 220 m2 v intraviláne mesta Senec. Poze

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Senec

66,000 € 300 €/m²

IBA U NÁS-4-IZBOVÝ BYT,ZLATÉ KLASY,NOVOSTAVBA,BALKÓN,PARKING,128m2

Reality Zlaté Klasy

4 izbový byt | 128 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

223,800 € 1748 €/m²