1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 909 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinného domu
76,990 € 85 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 534 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným
127,000 € 238 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 892 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok vo výhodnej časti obce Budmerice. Pozemok je rovinatý s celk
199,900 € 224 €/m²
Obchodné priestory | 120 m²
TUreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj obchodné priestory na Jegorovovej u
Cena dohodou
Rodinný dom | 130 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video **** ht
110,000 € 846 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,322 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok pripravený na výstavbu jedného až dvoch rodinných domov v ce
239,000 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,184 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové. Nachádza sa v príj
65,000 € 55 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj staršiu budovu v Moravskom Lieskovom. Budova sa nachádza
25,000 € 130 €/m²
Rodinný dom | 3,100 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave. Dom bol postavený v 60tzch r
89,000 € 29 €/m²
Obchodné priestory | 2,010 m²
Ponúkame na predaj bývalý kaštieľ v obci Domaniža s celkovou rozlohou pozemku 2010m2. Posledno
695,000 € 358 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,741 m²
NA PREDAJ – Investičný stavebný pozemok, Tvrdomestice TUreality vám ponúka na predaj priestran
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 106 m²
TUreality ponúka na predaj miesto kde nájdete pokoj, priestor a zároveň dobrú dostupnosť do mes
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 2,735 m²
Rezervovaný_TUreality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s výmerou 2735 m² vo vyhľadáva
115,000 € 42 €/m²
Obchodné priestory | 76.4 m²
TUreality ponúka na PRENÁJOM obchodný, nebytový priestor v Považskej Bystrici. Nachádza sa v ce
670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,112 m²
Tureality ponúka na predaj pozemok v novo vystavanej časti obce v Slávnici s výmerou 3112 M2 v
155,000 € 50 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový hausboat o výmere 80m2, ktorý sa nachádza v krásnom prostre
259,000 € 3500 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,381 m²
TUreality ponúka na predaj vinohradnícky pozemok. Pozemok o výmere 3381m2 sa nachádza vo vyhľad
449,000 € 133 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 570 m²
TUreality ponúkajú ideálny 570 m2 pozemok v zástavbe rodinných domov v obci Vojka nad Dunajom.
87,750 € 154 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj pekný 2-izb.byt pred dokončovacími úpravami. Prerábka bytu je v netr
133,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj:Investičná príležitosť Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti T
320,000 € 2213 €/m²
Garsónka | 20 m²
Tureality hľadá pre hotovostného klienta garsónku v Banskej Bystrici na Fončorde. Prostredníct
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
TUreality ponúkajú na predaj výnimočný rekreačný domček v srdci prírody – v obľúbenej rekreačne
70,000 € 1133 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 645 m²
EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rudina o celkovej výmere 645m². P
118 €/m2 118 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 3,095 m²
PRIPRAVUJEME TUreality ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 3095 m² v pokojnej obci Dol
100 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.