Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

4 IZ RD NA KĽÚČ S POZEMKOM - TN. TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Trenčianske Teplice | 89 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ NOVOSTAVBU SAMOSTATNE STOJACEHO BUNGALOVU S POZE

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

285,000 € 3202 €/m²

člen NARKS

KOMFORTNÝ 5 IZ BUNGALOV

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 124.59 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - veľk

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

146,000 € 1172 €/m²

člen NARKS

BUNGALOV 5 IZBOVÝ s ateliérom v podkroví. Architektúra, ktorá nestarne.

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 131.02 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - komf

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

167,900 € 1281 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ PRÍZEMNÝ BUNGALOV s veľkou terasou

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 83.73 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 4 iz

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BABONY TRE I VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 631 m²

VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť s nadčasovým potenciálom V zastúpení klienta p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK – TRENČIANSKE TEPLICE, BARAČKA

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

161,000 € 159 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK NA STAVBU CHATY / MOBILNÉHO DOMU – Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,152 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v kúpelnom meste Trenčianske Teplice časť Baračka, ktorý

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

45,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ I 1 - IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.5 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

124,000 € 3091 €/m²

NA PREDAJ | 1-izbový byt v novostavbe - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

115,000 € 2995 €/m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA – TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEWDAY | NA PREDAJ 25-ročný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami | 358 m2 úžitková plocha | 420 m2 pozemok | Partizánska - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Partizánska | 358 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 25-ročný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

299,800 € 837 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ pekný 2 izb BYT 54 m²

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 54 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,990 € 2129 €/m²

Znížená cena ! PREDAJ 3 izb BYT 69m² s dvoma balkónmi Trenč. Teplice

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3 izbový byt po kompletnej rekonš

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

128,000 € 1855 €/m²

PREDAJ Krásny 2 izb BYT s loggiou štvrť SNP Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 46 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou 46 m² + lo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

144,900 € 3150 €/m²

RADO | Slnečný stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach - 99 Eur/m

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 697 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

69,003 € 99 €/m²

RADO | Pozemok blízko kúpeľného parku Trenčianske Teplice!

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | 17. novembra | 4,229 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok v blízkosti kúpeľného parku a jazera v Trenčianskych

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

RADO | Stavebný pozemok v širšom centre Trenčianskych Teplíc!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Šrobárova | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok neďaleko kúpeľného námestia v Trenčianskych Te

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

199,000 € 199 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok | Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 1,393 m²

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

137,907 € 99 €/m²

RADO | Rekreačná chata | Trenčianske Teplice - 1995 m2 pozemok

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | 122 m²

RADO | Na predaj rekreačná chata s vlastnou studňou a veľkou terasou | Trenčianske Teplice RAD

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 1065 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 710 m²

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

70,290 € 99 €/m²

Na predaj rodinný dom dvojgeneračný, terasa 2x, bazén, pozemok 527 m2, Trenčianske Teplice - Baračka

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach časť Baračka o c

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

375,000 € 1442 €/m²

Na predaj byt 3+1, balkón, 64 m2, Trenčianske Teplice, Štvrť SNP

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²

Predáme 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome v Trenčianskych Tepliciach o

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

128,000 € 2000 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok, Trvalý trávny porast, 5.518 m2, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Lúka, pasienok | Trenčianske Teplice | 5,518 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast Trenčianske Teplice. Plocha: pozemku 5.

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie