EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3,5-izbový mezonet 100m2 v meste Žilina- Závodie

Reality Žilina

3 izbový byt | 100 m²

Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2399 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Reality Žilina

3 izbový byt | Dolná | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,990 € 2560 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 58 m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8 Predáme nebytový priestor na ul. Kamenná v Ži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1931 €/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 77 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 67 + 10 m2 / po kompletnej re

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

263,500 € 3422 €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 93.4 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 93,4 m2 / po kompletnej rekon

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3362 €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

287,000 € 3588 €/m²

Kompletná rekonštrukcia_3 izb. byt s balkónom /67m2/ Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Oravská | 67 m²

3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,900 € 3730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT UL. KAMENNÁ

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 59 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1898 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

✨ 3 izbový tehlový byt v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2856 €/m²

Príjemný 3 izbový byt s lodžiou, Hájik - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Hájik | 70 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

163,000 € 2329 €/m²

ŽILINA CENTRUM- EXKLUZÍVNY 3i BYT (107 m2) + GARÁŽ + POZEMOK

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 110 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardne zariadený 3-iz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,500 € 3268 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA S PARKOVANÍM

Reality Žilina

3 izbový byt | Národná | 126 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 126 m2 situovaný na 2.poschodí polyfunkčného

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,000 € 2532 €/m²

Tehlový zrekonštruovaný 3 izbový byt - Bulvár - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Bulvár | 59 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

180,000 € 3051 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt v projekte Scenéria (302)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 74.52 m²

Hľadáte ideálny domov, ktorý spája komfort mestského života s pokojom prírody? Predstavujeme vá

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

257,900 € 3037 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s loggiou a možnosťou terasy, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Alexandra Rudnaya | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý a slnečný 3-izbový byt v novostavbe s veľkorysou dispozí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3959 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie