TUreality s.r.o.

Žiar nad Hronom

Hollého 7 96501 516589

22 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Hornej Vsi

Reality Horná Ves

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Horná Ves

135,000 € 1875 €/m²

Znížená cena, 4 izbový byt 89m2 s loggiou v Kremnici, 4x nepriechodné izby

Reality Kremnica

4 izbový byt | 89 m²

Ponúkame veľký 4 izbový byt priamo v Kremnici o rozlohe 89m2 + pivnica. Všetky 4 izby sú neprie

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

120,000 € 1348 €/m²

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Jedinečný päťizbový rodinný dom v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestorný päťizbový rodinný dom v pôvodnom stave v pokojnej lokalite priamo

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

220,000 € 1100 €/m²

Na predaj 3i byt s priestranným balkónom vo výbornej lokalite

Reality Kremnica

3 izbový byt | 59.4 m²

Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

95,000 € 1684 €/m²

Na predaj Apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 52 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový apartmán s pivnicou a parkovacím miestom v centre Banskej Š

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

134,999 € 2596 €/m²

3i byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 71 m²

ZNÍŽENÁ CENA. TUreality ponúka na predaj svetlý a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

127,000 € 1789 €/m²

Na predaj 2i byt 50m2 v pôvodnom stave s lodžiou - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.89 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 49,89 m² s lodžiou, ktorý sa nachádza na 7/7

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,000 € 1784 €/m²

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

129,000 € 1870 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj Rekreačný dom na samote - Vyhne

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | 1,965 m²

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj rekreačný dom situovaný v tichom a vyhľadávanom prostredí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

137,000 € 70 €/m²

Chata pri termálnom prameni Žarnovica-Lukavica

Reality Žarnovica

Záhradná chatka | 500 m²

TUreality ponúka na predaj chatu, ktorá ponúka všetko, čo aj rodinný dom. Žarnovica-Lukavica. C

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žarnovica

60,000 € 120 €/m²

Rodinný dom v obci Bartošova Lehôtka

Reality Bartošova Lehôtka

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou rekreačného využitia v pokojnej obci Bartošo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bartošova Lehôtka

76,000 € 760 €/m²

Nadštandardný byt 2+2 91,41m2 s terasou - v srdci Kremnice

Reality Kremnica

3 izbový byt | 91.41 m²

Kremnica. Byt má celkovú výmeru 91,41 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. V rámci obnovy b

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

220,000 € 2407 €/m²

NA PREDAJ 3i byt 79m2 s garážou, Žiar n/Hronom - Horná Ždaňa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

150,000 € 1899 €/m²

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii interiéru Kuchyňa (okres Malacky)

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | 91 m²

ZNÍŽENÁ CENA ! Váš nový domov pod Malými Karpatmi iba 30 minút od Bratislavy. Moderný interiér,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

229,000 € 2516 €/m²

Na predaj útulná chatka v srdci Kremnických vrchov s pozemkom 708m2

Reality Kremnica

Záhradná chatka | 708 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú chatku v srdci Kremnických vrchov. Hľadáte miesto na oddych

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

35,000 € 49 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite v Banskej Štiavnici - 1000m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,000 m²

Tureality ponúka na predaj nádherný rovinatý pozemok v tichej a vyhľadávanej oblasti Banskej Št

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

90,000 € 90 €/m²

Moderné domčeky v centre Banskej Štiavnice s výhľadom

Reality Banská Štiavnica

Chalupa, rekreačný domček | 445 m²

Predávame dva moderné domčeky – novostavby priamo v historickom centre mesta, ktoré kombinujú k

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

189,000 € 425 €/m²

Na predaj rodinný dom s pivnicou, altánkom a garážou, v centre mesta Žarnovica

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 117 m²

Na predaj rodinný dom v centre mesta Žarnovica, nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite. Dom j

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

Cena na vyžiadanie

Investičný apartmán v srdci Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Garsónka | 50 m²

Ponúkame na predaj štýlový investičný apartmán priamo v historickom centre Banskej Štiavnice –

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Výrazne znížená cena! Na predaj pozemky v obci Píla

Reality Píla

Lúka, pasienok | 21,205 m²

TuReality ponúka na predaj rozsiahle slnečné pozemky vhodné na rekreačné účely v obci Píla pri

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Píla

52,000 € 2 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka