1520 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | 150 m²
TUreality ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby s výmerou 150m2. Aktuálne pozostáva z
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v okrese Nitra v obci Čab s rozlohou 820m2. Pozemok je rovi
Cena dohodou
Iný poľnohosp. pozemok | 10,000 m²
TU reality ponúka viac parciel s celkovou výmerou 10000 m2 v extraviláne obce Priepasné pri Myj
26,000 € 3 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,527 m²
TUreality ponúka na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v cente obce Horná Streda neďaleko Piešť
60 €/m2 60 €/m2
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus
358,000 € 7160 €/m²
Garsónka | 25 m²
TUreality ponúkajú príjemnú zrekonštruovanú 25 m2 garsónku s priestrannou loggiou otočenou do t
630 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | 772 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 772 m², situovaný v tichej a vyhľadávanej lokali
15,000 € 19 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 211 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v zastavanej časti obce Opatovce s výmerou 211m2 a šírkou po
29,900 € 142 €/m²
Záhrada | 3,513 m²
Tureality ponúka na predaj ovocný sad nad dedinou Bošáca s vynikajúcou, špecifickou pôdou na pe
22 €/m2 22 €/m2
Priestor pre výrobu | 1,600 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:
Cena dohodou
Obchodné priestory | 50.02 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom tento slnečný obchodný priestor, situovaný v centre Banskej By
463 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 444 m²
TUreality vám ponúka na predaj útulnú chatku v Považskej Bystrici – ideálne miesto na oddych!
80,000 € 180 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
**ZNÍŽENÁ CENA** Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite
129,000 € 2188 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 738 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
86,000 € 117 €/m²
Rodinný dom | 728 m²
295,000 € 405 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte novostavbu, ktorá vám dá slobodu rozhodnúť o každom detaile? Tento moderný 4-izbový bun
129,990 € 1300 €/m²
1 izbový byt | 23 m²
TU reality Vám ponúka na prenájom suitu 1 izbový byt - apartmán na dlhodobé bývanie na úpätí Vy
450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 508 m²
TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrubá Borša, len pár minút od
81,990 € 161 €/m²
Priestor pre výrobu | 3,540 m²
TUreality ponúka na predaj výrobný a zároveň skladovací areál spolu s technológiou a zariadením
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
TUreality vám ponúka pozemok na predaj v Gánovciach – ideálne miesto pre váš nový domov alebo i
147,600 € 246 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 3,489 m²
TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ: Poľnohospodársky pozemok v k.ú. Vlkanová o výmere 3
6,850 € 2 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 594 m²
TUreality Vám ponúka nádherný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Hrochoť. Aktuáln
55,000 € 93 €/m²
Obchodné priestory | 267 m²
TUreality ponúka na prenájom komerčné priestory v Žiline na Kysuckej ceste s výmerou 267m2, kto
8.3 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj dvoj-generačný rodinný dom v centre Žiliny , v tichej a vyhľadávanej
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.