REZERVOVANÉ-BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 2- IZBOVÝ- DIZAJNOVÝ- BYT-KLIMATIZÁCIA- PARKOVACIE STÁTIA-NOVÁ DEDINKA

Reality Nová Dedinka

2 izbový byt | Hlavná | 51 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt v modernej bytovke v obci Nová Dedinka, kt

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

165,900 € 3253 €/m²

Na predaj prerobený 2-izbový byt

Reality Snina

2 izbový byt | Čsl. armády | 52 m²

Ponúkam na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

50,000 € 962 €/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Predaj, 2 izbový byt na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zariadený 2 izbový byt, situovaný v časti Vrakuňa na Stavbárskej u

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

111,000 € 2775 €/m²

Rezervované // 2iz byt ul. Fraňa Kráľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Fr. Kráľa | 52 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Šaľa

98,000 € 1885 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Exkluzívne 2-izbový byt (upravený na 3izbový) v tehlovej bytovke Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 59 m²

TUreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt (upravený na 3izbový

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

81,000 € 1373 €/m²

PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ ! 2-izbový byt - predaj - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hečkova | 68 m²

Ponúkame vám na predaj väčší 2-izbový byt v najatraktívnejšej lokalite Žiliny. V zrekonštruovan

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,000 € 2926 €/m²

PRACUJEM AJ CEZ VIKEND!!!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2+1 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, na Udernickej uli

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4103 €/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe Byty Vrbina D1

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 50.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Piešťany

190,000 € 3748 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,900 € 3772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA 2izbový holobyt - PARKING V CENE

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | Slovenskej armády | 50 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v srdci Zlatých Moraviec, ktorý spája výhody centra

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

117,000 € 2340 €/m²

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 5402 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

PREDANÉ: DIZAJNOVÝ SKVOST NA VLČINCOCH: Bývanie, ktoré vyzerá ako z časopisu!

Reality Žilina

2 izbový byt | Tatranská | 38 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo lukratívnu investíciu v najžiadanejšej časti Žiliny? Ponúkame

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 4605 €/m²

TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný 2-izbový byt s loggiou takmer v centre – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt (55 m²) v top lokalite takmer v centre mesta

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Žilina

180,000 € 3273 €/m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt v HLOHOVCI v blízkosti žel. stanice

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Mierová | 54.58 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 54,58 m2 na 2/3 poschodí + balkón 2,16m2 + pivnica 1,

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

124,000 € 2272 €/m²

REZERVOVANÝ – 2i (54 m²) PO REKONŠTRUKCII – TN, Legionárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 54 m²

REZERVOVANÉ AM LIVING realitná kancelária ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt na Legionársk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie