PREDAJ, 2i byt Jadran, Žiar nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

27,500 € 688 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 65.47 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

212,690 € 3249 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 52.2 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán v centre Banskej Štiavnice na Dolnej uli

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,590 € 3096 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 56.47 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

175,590 € 3109 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 51.04 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,650 € 3167 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 63.54 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

207,050 € 3259 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 56.8 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený úplne nový 2-izbový byt s priestrannou terasou v novosta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

219,000 € 3856 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavbe, v areáli golfového rezortu.

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | Nezadaná | 54.83 m²

Základné informácie o nehnuteľnosti Ponúkame na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavb

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

190,000 € 3465 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 56.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

205,820 € 3631 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 54.48 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,790 € 2970 €/m²

Predám 2,5 izbový byt, balkón, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45 m²

TATRANSKÝ SMARTHOME S 2 BALKÓNMI: ŽIVOT A INVESTÍCIA NA TEŽ! Hľadáte nehnuteľnosť, kde sa horsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,000 € 4200 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľmi pekný a zariadený 2i byt s predzáhradkou a parkingom v projekte Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Východná | 53.25 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a zariadený 2-izbový byt v najobľúbenejšej rezidenčnej štvrt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trnava

209,900 € 3942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Rovinka

240,000 € 4364 €/m²

2 izbový byt s loggiou, pôvodne 3 izbový, Košice – sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Húskova | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný byt v obľúbenej lokalite Košice – sídl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,000 € 3266 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4722 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt, Nová Dubnica, 57 m2

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Trenčianska | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 - izbový byt, nachádzajúci sa na Trenčianskej ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

125,900 € 2209 €/m²

REZERVOVANÝ- 2 izbový byt ČSL armády, 54 m2 +loggia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný byt o výmere 54 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 3611 €/m²

PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT 53 M2 BALKÓN, JUH DOSTOJEVSKÉHO, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Dostojevského | 53 m²

MLM reality Poprad Vám exkluzívne prináša kompletne rekonštruovaný, priestranný, 2 - izbový byt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,900 € 3017 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7255 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23027)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie