Na predaj: 2-izbový byt v blízkosti centra – Púchov

Reality Púchov

2 izbový byt | Púchov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave (okrem plastových okien), ideálny na rekonštru

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

99,990 € 1923 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v blízkosti centra mesta v Púchove

Reality Púchov

2 izbový byt | Púchov | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Púchove , v blízkosti centra mesta. Byt prešiel kom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,990 € 2920 €/m²

Na BÝVANIE alebo na INVESTÍCIU_2 izbový byt

Reality Púchov

2 izbový byt | Dohňany | 80.05 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na 1.poschodí v te

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Púchov

2 izbový byt | Streženice | 63.18 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj krásny, slnečný 2-izbový byt, ktorý ponúka moderné

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Púchov

168,000 € 2659 €/m²

Moderný nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe na Námestí slobody

Reality Púchov

2 izbový byt | Námestie slobody | 45 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj elegantný nadštandardne zariadený 2-izbový byt situovaný v kvali

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Púchov

201,000 € 4467 €/m²

člen NARKS

Predaj 2-izbového bytu 69m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 69.37 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 69,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu 70m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 70.02 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 70,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ALEBO BÝVANIE NOVÉ 2izb BYTY PÚCHOV

Reality Púchov

2 izbový byt | J. Smreka | 58 m²

MESTSKÉ BÝVANIE V MODERNOM ŠTÝLE A ŠTANDARDE - VEĽKÝ POTENCIÁL BEZPEČNEJ INVESTIČNEJ PRÍLEŽITOS

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 05.01.2025
Byty na predaj Púchov

Info v RK

2-izbový byt s balkónom a pivnicou na prízemí – ideálny domov pre páry alebo jednotlivcov - Bývanie na BARONKE

Reality Púchov

2 izbový byt | J. Smreka | 57.33 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt o celkovej výmere 57,33 m², nachádza

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Púchov

130,990 € 2285 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Púchov

2 izbový byt | J. Smreka | 57.99 m²

Hľadáte byt, ktorý spája moderný štýl, praktickú dispozíciu a výbornú investičnú príležitosť? T

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Púchov

133,990 € 2311 €/m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE • CENTRUM PÚCHOVA • 67 m² • IHNEĎ K NASŤAHOVANIU

Reality Púchov

2 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny moderný a priestranný 2-izbový byt situovaný v úplnom cen

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Púchov

184,000 € 2746 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokojné bývanie – štýlový 2-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

2 izbový byt | 1. mája | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde si konečne oddýchnete, budete mať všetko poruke a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Púchov

118,500 € 1911 €/m²

2-izbový byt v TOP lokalite Púchova

Reality Púchov

2 izbový byt | 50 m²

Byty na Rastislavovej ulici v meste Púchov sa na trhu dlho neohrejú. Dôvod je jednoduchý – ide

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Púchov

138,000 € 2760 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie