HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU 25 m² V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 76 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU 25 m² V PROJEKTE SLNEČNICE Zuzany Chalupovej – Bra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 3750 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU 59,5m2 | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.5 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE Váš nový domov zač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4536 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ I Úplne nový 2i byt zariadený architektom na mieru s garážovým státím I SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 64.5 m²

Príjemná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaše pohodlie. Realitná kancelária ROYALTY´S p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4326 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

2izb. byt 27/28 posch., garážové státie, pivnica - ulica Závodu Matador, BRATISLAVA-PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²

2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, BRATISLAVA-PETRŽALKA Závodu M

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5326 €/m²

Top
Top

Modrený 2-izbový byt na Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkam na predaj moderný 2-izbový byt v časti Slnečnice na ulici Zuzany Chalupovej. Úžitková

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 5281 €/m²

Novinka
Novinka

KeyPoint | SLNEČNICE MESTO - dve izby, veľkorysá loggia a prémiový stav

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 46 m²

Hľadáte moderné bývanie v najobľúbenejšej časti Petržalky, no nechcete čakať na novú výstavbu?

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 5433 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

Predaj 2 izbový nadštandardný byt (65,8 m2) v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Švabinského | 66 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 65,8 m², ktorý sa nachádza na Švabinského ulici v P

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3938 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVINKA *** PRÍJEMNÝ SLNEČNÝ 2 IZB. BYT V PEKNOM PROSTREDÍ PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | M. Curie Sklodowskej | 54.28 m²

NOVINKA V PONUKE !! Hľadáte byt do ktorého sa môžete hneď nasťahovať ? Táto ponuka čaká práve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,500 € 4412 €/m²

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii v blízkosti centra, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

Novinka
Novinka

Pozrite si 2 i BYT s VEĽKOU LOGGIOU, PARKING, NOVOSTAVBA, PRI CENTRE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo nám. | 38 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ 2-IZBOVÝ APARTMÁN na ZAČIATKU Petržalky v novostavbe Muchovo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,800 € 6047 €/m²

Pozrite si 2 i MEZONET so 40 m TERASOU, HNEĎ PRI CENTRE, PARKING

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo nám. | 60 m²

MEZONET S 40 m² TERASOU NA ZAČIATKU PETRŽALKY – BÝVANIE, KTORÉ MÁ ATMOSFÉRU Predstavte si ráno

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,800 € 5330 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výhodná ponuka – 2 izbový byt v projekte City Park Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 44.2 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

195,510 € 4423 €/m²

Exkluzívne: 2-izbový byt City Park Petržalka so zľavou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 42.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,850 € 4715 €/m²

Bývajte v City Parku – 2 izby za TOP cenu!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,590 € 3742 €/m²

Skvelá cena v obľúbenej lokalite – 2 izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 42.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

211,815 € 4972 €/m²

Moderný 2-izbový byt v City Parku – teraz lacnejšie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 44.2 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,895 € 4545 €/m²

City Park Petržalka: Komfortné 2 izby výhodne

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

223,085 € 3836 €/m²

Zľavnený 2-izbový byt – City Park, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 44.2 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

206,275 € 4667 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30373)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23095)
Upresniť hľadanie