Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou 16 m² | parkovacie státie | Bratislava – Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²

Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

209,000 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - SVETLÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²

AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

139,000 € 3928 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 2 izbového bytu, Píniová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3571 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa. By

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

226,000 € 5512 €/m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 2308 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²

BOND Reality ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

118,000 € 2810 €/m²

člen NARKS

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA posledného 2izb. mezonetu s veľkou terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²

Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 2999 €/m²

člen NARKS

1,5 izb. byt s predzáhradkou, Podunajské Biskupice, projekt Oppidum

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt v novostavbe Oppidum s vlastnou predzáhradkou, Poduna

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,990 € 3932 €/m²

Moderný 1,5 izbový byt s vlastnou predzáhradkou v projekte Oppidum

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Uzbecká | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s vlastnou predzáhradkou v novostavbe na Uzbeckej uli

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,990 € 3932 €/m²

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

Apartim s.r.o. predá kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt s loggiou na Bučinovej ulici,

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Bučinová | 42 m²

Apartim s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt s loggiou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

179,600 € 4276 €/m²

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Predaný: Šikovne prerobený 1,5-izbový byt s lodžiou vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 37 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vraku

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

člen NARKS

Svetlý 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom areáli

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 54 m²

Ponúkame na predaj novostavbu – veľmi svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2020,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 4426 €/m²

2.izb.byt v Bratislave na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

RK Samaria Real Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v BA-Vrakuňa, ul. Stavbárska. B

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

118,000 € 2950 €/m²

NA PREDAJ – 2-IZBOVÝ BYT - NADŠTANDARDNEJ VÝMERY (83,5 m²) S 2 BALKÓNMI -PRIESTOR AKO 3 – IZBOVÝ !!!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

249,900 € 2993 €/m²

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 2 izbový byt, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

ESENCIA POKOJNÉHO BÝVANIA | Dvojizbový byt, ktorý môže rásť s vami na predaj | Bratislava - Vrakuňa, Čiližská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 63.92 m²

Pokoj, príjemná atmosféra a praktické bývanie tvoria základ skutočného domova." Či už hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

220,000 € 3442 €/m²

2 izbový byt 43m2, ul. Hradská, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 43 m²

Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

198,000 € 4605 €/m²

člen NARKS

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 56.8 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený úplne nový 2-izbový byt s priestrannou terasou v novosta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

219,000 € 3856 €/m²

Predaj, 2 izbový byt na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zariadený 2 izbový byt, situovaný v časti Vrakuňa na Stavbárskej u

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

111,000 € 2775 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (770)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie