3D / EXKLUZÍVNE / PRIESTORY NA PRENÁJOM, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PRENÁJOM obchodné (nebytové) priestory na Náb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / NEBYTOVÝ PRIESTOR, SPIŠSKÁ NOVÁ VES, 54m2

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PREDAJ OBCHODNÉ (NEBYTOVÉ) PRIESTORY na ulici

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Spišská Nová Ves

90,000 € 1667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný 3-izbový byt v prémiovej kvalite

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Československej armády | 77.24 m²

Hľadáte bývanie, kde sa špičková architektúra stretáva s maximálnym komfortom? Ponúkame na pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Prenájom! Pozemok (4000 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Iný poľnohosp. pozemok | 4,000 m²

Číslo ponuky: 8787 - Ponúkame NA PRENÁJOM POZEMOK nachádzajúci sa na okraji mesta Spišská Nová

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Atraktívny multifunkčný objekt blízko centra Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Polyfunkčný objekt | 310 m²

Číslo ponuky: 9040 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU INVESTIČNU PRÍLEŽITOSŤ - MULTIFU

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

PRENÁJOM! Byt 3+1 (72 m2) s loggiou Hviezdoslavova ul. SNV

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 72 m²

Číslo ponuky: 9162 - Ponúkame NA PRENÁJOM ČIASTOČNE REKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S loggiou (2,2

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhrada s chatkou (363 m2) sídl. Mier Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 8950 - Ponúkame na predaj REKREAČNÚ ZÁHRADU S CHATKOU nachádzajúcu sa v Spišskej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

26,000 € 72 €/m²

Byt 4+1 (93 m2) s balkónom, Námestie Iglovia, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | 85 m²

Číslo ponuky: 9089 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE nachád

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

NA PRENÁJOM! Byt 2+1 s balkónom v novostavbe Iglovia SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Čsl. armády | 61 m²

Číslo ponuky: 9090 - Ponúkame NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY DIZAJNOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNO

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Byt 4+1 (84 m2) s loggiou, sídl. Mier Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Komenského | 77 m²

Číslo ponuky: 9219 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NOVOU LOGGIOU (4,2m2)

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

163,000 € 2117 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Atraktívny kancelársky priestor (134 m2) Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikovo nám. | 134 m²

Číslo ponuky: 8343 - Ponúkame na prenájom ATRAKTÍVNY KANCELÁRSKY PRIESTOR S DOSTATOČNÝM SÚKROMÍ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobno-skladový areál (13 000 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Výrobný objekt | 10,627 m²

Číslo ponuky: 9075 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ/PRENÁJOM VÝROBNO-SKLADOVÝ AREÁL s celkovou v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rozostavaný 3+1 (107 m2) centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Hanulova | 107 m²

Číslo ponuky: 8204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Investičný pozemok (34 ha) Spiš

Reality Spišská Nová Ves

Zmiešaná zóna | 340,000 m²

Číslo ponuky: 8780 - Ponúkame na predaj INVESTIČNÝ POZEMOK S CELKOVOU VÝMEROU 34 HEKTÁROV nachá

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

PREDANÉ! Byt 4+1 (82 m2) s loggiou, Komenského ul., SNV

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Komenského | 82 m²

Číslo ponuky: 9094 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NOVOU LOGGIOU nachádz

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

140,000 € 1707 €/m²

PRENÁJOM! Hala (189 m2) s kanceláriou (48 m2), AREÁL ZÁPAD SNV

Reality Spišská Nová Ves

Objekt pre obchod | Radlinského | 189 m²

Číslo ponuky: 9222 - Predstavujeme PODNIKATEĽSKÝ "AREÁL ZÁPAD" nachádzajúci sa v priemyselnej z

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

PRENÁJOM! Byt VEĽKÝ MEZONET (86 m2) Fabiniho ulica SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Fabiniho Ulica | 86 m²

Číslo ponuky: 9103 - Na PRENÁJOM ponúkame VEĽKÝ SLNEČNÝ MEZONET v Spišskej Novej Vsi na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

420 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Znížená cena! Garáž (20 m2) pri Židovskom cintoríne, Sp. Nová Ves

Číslo ponuky: 8763 - Ponúkame na predaj garáž pri židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Gar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

21,000 € 1050 €/m²

PRENÁJOM! 2-izbový byt (65 m2) s loggiou Zelené údolie Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 65 m²

Číslo ponuky: 9210 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM MODERNE A VKUSNE ZARIADENÝ DVOJIZBOVÝ BYT

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! Byt 2+1 (62 m2) s balkónom v centre, Levočská ul., Sp. N. Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Levočská | 62 m²

Číslo ponuky: 9187 - Ponúkame NA PRENÁJOM SLNEČNÝ REKONŠTRUOVANÝ TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNO

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! Garzónka v centre mesta Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Garsónka | Koceľová | 26 m²

Číslo ponuky: 8676 - Ponúkame NA PRENÁJOM GARZÓNKU v tehlovom bytovom dome, nachádzajúcu sa v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba 4+1 (179 m2) s garážou a terasou, Blaumont SNV

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | 179 m²

Číslo ponuky: 8805 - Ponúkame NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A TERASOU V PREBI

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

UŽ LEN DVE záhradky (300 m2) ZO Hlinica Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 9063 - ZOSTÁVAJÚ POSLEDNÉ DVE Z 30 ZÁHRADOK v rámci úplne NOVE ZÁHRADKÁRSKEJ OSA

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

25,500 € 85 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Záhrada (266 m2) s chatkou, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | Podskala | 266 m²

Číslo ponuky: 8168 - Ponúkame na predaj ROVINATÚ ZÁHRADU S CHATKOU nachádzajúcu sa v Spišskej N

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

25,000 € 94 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie