2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No
179,000 € 2983 €/m²
2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l
145,000 € 2302 €/m²
2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere
135,788 € 2696 €/m²
2 izbový byt | SNP | 61 m²
Predstavujem Vám novinku z našej ponuky. Jedná sa o predaj nádherného 2 izbového bytu v Novej D
133,000 € 1966 €/m²
2 izbový byt | Sady Cyrila a Metoda | 73 m²
AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ výnimočný, nadštandardne veľký 2-izbový teh
154,900 € 2122 €/m²
2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 53 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s dvoma balkónmi v centre
122,500 € 2311 €/m²
2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 64 m²
Hľadáte bývanie, do ktorého sa môžete takmer okamžite nasťahovať bez starostí, alebo výhodnú in
134,900 € 2108 €/m²
2 izbový byt | SNP | 56 m²
Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt
130,000 € 2321 €/m²
2 izbový byt | Komenského sady | 52 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ttaFj3g9Cg4 Video prehliadka TU
113,000 € 2173 €/m²
2 izbový byt | Trenčianska | 57 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 - izbový byt, nachádzajúci sa na Trenčianskej ulic
125,900 € 2209 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v
119,000 € 2088 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj pekný 2-izb.byt pred dokončovacími úpravami. Prerábka bytu je v netr
133,000 € 2111 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.