Ponúkame na predaj 2- izbový byt v blízkosti centra Košíc, Lomená ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt 56 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra na L

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

ZĽAVA 10.000 EUR !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 52,23 m2 - UVÁDZACIA AKCIA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

182,000 € 3485 €/m²

Predaj zaujímavého 2.izb bytu s vysokými stropmi v úplnom centre v blízkosti Eurovea 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Predaj 2.izbového bytu v centre Bratislavy v blízkosti centra Eu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,990 € 3953 €/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izb. byt na sídlisku Sever ulica Lomená

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Novostavba Malá Ida, 2 izb byt, spolu 71 m2, Terasa, 2.p. , Nadštandard, 2x parkovacie miesto

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Ružová | 71 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame NÁDHERNÝ, priestranný a presvetlený 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Malá Ida

236,000 € 3324 €/m²

NOVOSTAVBA, 2-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.39 m²

Hľadáte bývanie mimo ruchu mesta, no stále na dosah centra? Alebo hľadáte rozumnú investíciu s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

173,020 € 2963 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

Rezidencia Rusínska | Moderný 2-izbový byt – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 71.58 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

230,000 € 3213 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ŽILINA - VLČINCE

Reality Žilina

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 4.poschodí bytovéh

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

170,000 € 2931 €/m²

REZERVOVANÉ!Moderný 2izb byt blízko centra-Ľ.Podjavorínskej

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.19 m²

Ponúkame na predaj pekný, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 4024 €/m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII | MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 51.7 m²

Vaša vytúžená domácnosť v srdci Martina čaká práve na Vás! Hľadáte moderné bývanie v skvelej lo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2611 €/m²

Predaj 2i byte s balkónom pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54.69 m²

Ponúkam na predaj čiastočne prerobený, priestranný 2-izbový byt vhodný na dotvorenie podľa vl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4334 €/m²

Kráľovské domy, byt 14_A s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

2 izbový byt | Nezadaná | 61.6 m²

Moderné, nadčasové domy s vlastnou záhradou a terasou v lákavej lokalite si dozaista zamilujete

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

184,900 € 3002 €/m²

REZERVOVANÝ PINK reality Na predaj 2,5-izbový byt po rekonštrukcii – Šaľa, ul. ČSL. armády

Reality Šaľa

2 izbový byt | Čsl. armády | 56 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2,5-izbový byt na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Šaľa

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

272,900 € 4856 €/m²

2i holobyt pri centre v Strážskom

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 51.75 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v novo zrekonštruovanom bytovom projekt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Strážske

78,890 € 1524 €/m²

Obrovský potenciál! Veľkorysý 2-izbový tehlový BYT s možnosťou prerábky na 3-izbový, BA Mierová kolónia, 79,25 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Arménska | 74 m²

TOP MAKLÉR ponúka priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite – parkovanie priamo pod domom a v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

265,000 € 3581 €/m²

2 izb byt Sever, spolu 56 m2, 5.p., ihneď voľný, pôvodný stav

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

160,900 € 2873 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-IYBOVÝ BYT S LOGGIOU, ŽILINA-BULVÁR

Reality Žilina

2 izbový byt | 54.7 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii vo vynikajúcej lokalite mesta Žilina-B

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

177,000 € 3236 €/m²

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

MATADORKA LIVING - skvelá investičná príležitosť, www.matadorkaliving.sk

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 44.98 m²

Jedinečná príležitosť investovať už dnes a zhodnotiť svoju investíciu počas celej výstavby. Ch

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

251,845 € 5599 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23067)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie